Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Edward Weevil

Mihawk vs Weevil

• Kullanılan toplam oy
    210
Kazanan Mihawk gibi dursada söz konusu Weevil olunca bir şey diyemiyorum.

Bu tür bir karakteri neden seriye dahil etti anlamadım. Adamda acayip bir aura var. Borsalino kendisi için yıkıcı gücü Whitebeardın gençliğine benzer diyor. Bu çok uçuk bir güç.

Böyle bir yıkım gücünün karşısında durmak herkesin harcı değil.

Üstelik tip ve kafa olarak bildiğin Oburix, saf güç, kıt zeka.

Bu veledi zinayı bu kadar mal ve şekilsiz çizdikten sonra Wb'ye yamamaz gücünü de ona yakın kıvamda çıkarmaz. Bir katakullusi var bu azmanın. Mihawk'ı yenecek çapta çıkmaz. Bubamın düşmanları bunlağ mı ena...

Weewil reisin daha ödülü açıklanmadı. Arkadaşların dediği gibi Oburix i andırıyor. Mihawk'tan güçlü çıkma olasılığı var. Elimizdeki tek bilgi Kizaru'nun '' genç wb gibi '' demesi. O yüzden en güçlü Shicbukai çıkabilir. Ödülünün açıklanmaması, ne yapıyor görmememiz, Wb 'den kalan tayfalara saldırması yüzünden böyle de çıkacağını düşünüyorum. Ama yine de erken konuşmayayım diyorum. Mihawk'tan ya güçlü ya da ondan sonraki en güçlü çıkacak gibi duruyor.

Elbaf'ta ana düşman bu çıkar ve yonkou ayarında olursa hiç şaşırmam ama öyle de olmaması gerek. Bence sağ kol ayarı lakin mevzu benceye kalmıyor.

Çoğu seride olan kas + beyin takımı klişesi. Anası ortadan kalkınca müttefik mi olacak yoksa azitip sağa sola mi saldıracak? Kesin bizim Nikayla karşılaştıktan sonra müttefik olur. Prime Wbyi görmek için takipteyiz. Ne olursa olsun Mihawk alır deyip yorumu bağlıyorum. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık