Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk (Bıçaklı) vs. Roronoa Zoro (Güncel)

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    117
Şimdi asıl soru şu? Olay Mihawk'ta mı yoksa Mihawk'ın kılıcında mı? Marifet kılıçtaysa Mihawk onu bıraktığında güç kaybı yaşar. Fakat marifet Mihawk'ta ise adamın eline ne verseniz onunla halleder. Zaten tanıtımda ne demiş ''Her kılıç, Kara Kılıç olabilir.'' O yüzden Zoro zorlar ama Mihawk alır diyorum. ( kararsızım biraz aslında)

Şimdi asıl soru şu? Olay Mihawk'ta mı yoksa Mihawk'ın kılıcında mı? Marifet kılıçtaysa Mihawk onu bıraktığında güç kaybı yaşar. Fakat marifet Mihawk'ta ise adamın eline ne verseniz onunla halleder. Zaten tanıtımda ne demiş ''Her kılıç, Kara Kılıç olabilir.'' O yüzden Zoro zorlar ama Mihawk alır diyorum. ( kararsızım biraz aslında)
Mihawk'ın muhtemelen Katakuri'den bile üstün bir gözlem hakisi ve muazzam bir B. Haki'si bulunuyor. Zaten karakılıç mevzusu Mihawk'ın B. Haki'sinden kaynaklıdır.

Bu Foxy arcta Zoro kılıçsız slash gibi bir şey mi ne atıyordu.O kısım filler miydi hatırlayan var mı ? Eğer filler değilse Mihawk bıçakla bile slash atabilir bence.Ha tabii etkisi Kokutou'ya göre daha az olur.Ama doruki,b.haki,k.haki olarak Mihawk'la Zoro arasında hala belli bir fark vardır.Bıçakla slash atabiliyorsa bu slashları savunma amaçlı kullansa diğer özellikleriyle zor da olsa kazanır Mihawk.

Zoro'ya oy attım.

Zoro daha iyi bir kılıç ustasıymış gibi sahaya iner. Ama hakiler arasındaki farkla Mihawk alır.
Zorlanması gerekiyor Mihawk'ın bu vsde.

Soru: Bıçaklı Mihawk Vista'ya karşı n'apardı? :oleyo:

Bıçağı geçtik bence kendi kılıcıyla tam güç bir Mihawk, Zoro'ya karşı anca zorlanarak kazanır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık