Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Rosinante †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 81.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 18.9%

• Kullanılan toplam oy
    275
Tek taraflı düşünüyorsun. Daha doğrusu fanlıktan göremiyorsun. Canın sağolsun :(

Law kin gütmeyecek de ben mi güdeceğim bırak allaşkına. :/
O söylenenin aksini söyleyip muhalif olma peşinde, senin görüşlerine göre görüşleri şekil değiştirir bence. Azınlık olma refleksi diyelim buna, ondan haz alıyor :D

Dof köle eğilin bana falan diye gezmese başlarına o olay hiç gelmicekti biliyon demi :D
Çocuğa öyle öğrettilerse bu onun suçu mu ? Cidden saçmalıyorsunuz.Bir çocuğa bir söylem aşılarsın kimisi bundan çok etkilenir örneğin böceklerden çok korkar kimisi ise etkilenmez öyle bir fobisi olmaz.Bu durum kişiden kişiye değişir.Önemli olan çevrenin ne telkin ettiği.Neyi heveslendirdiği neyden korkuttuğu önemli olan.

Tek taraflı düşünüyorsun. Daha doğrusu fanlıktan göremiyorsun. Canın sağolsun :(

Law kin gütmeyecek de ben mi güdeceğim bırak allaşkına. :/
Law'ın Ph'da yardım etmesine ne diyorsun? Ceaser çocukları kaçırıp uyuşturucu verirken baya yardımcı olmuş.
O söylenenin aksini söyleyip muhalif olma peşinde, senin görüşlerine göre görüşleri şekil değiştirir bence. Azınlık olma refleksi diyelim buna, ondan haz alıyor :D
Bunu hesaplayamayan baba çok bile yaşamış. İsteseler çocuklar olmadan giderlerdi.

Çocuğa öyle öğrettilerse bu onun suçu mu ? Cidden saçmalıyorsunuz.Bir çocuğa bir söylem aşılarsın kimisi bundan çok etkilenir örneğin böceklerden çok korkar kimisi ise etkilenmez öyle bir fobisi olmaz.Bu durum kişiden kişiye değişir.Önemli olan çevrenin ne telkin ettiği.Neyi heveslendirdiği neyden korkuttuğu önemli olan.
Rosiye göre zayıf bir zihni var demek ki.

Rosi kendi adaletine göre hareket ederken, Dof'un çocukluk travmasını bahane ederek hayatını geçirmesi.

Law'ın Ph'da yardım etmesine ne diyorsun? Ceaser çocukları kaçırıp uyuşturucu verirken baya yardımcı olmuş.

Bunu hesaplayamayan baba çok bile yaşamış. İsteseler çocuklar olmadan giderlerdi.
Roci'nin kurtarmaya çalıştığı çocuğu itibarsızlaştırarak Roci'nin itibar kaybedeceğini mi düşünüyorsun :( @amaneden bu arkadaş safsata makinası gibi değil mi sence :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık