Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
WB>Ace>Zoro>Croc mahşerin dört atlısıdır benim için(Luffy ve Sanji'nin Allah belasını verdi sonuçta), Croc'u Dof'tan fazla sevdiğimi bilmiyorsan boşuna Croc fanı olmuşsun :artiz:

Dof Reis, daha karmaşık ve daha zeki bir karakterdir neyi ne zaman yapacağını bilir. Genelde aklını kullanır karar verirken.
Croc Reis, daha gözü kara, dediğim dedik, dik başlı ve cesurdur. Neyi ne zaman yapacağına genelde aklıyla karar vermez.

Dof daha fazla işlendi, hakkında çok daha fazla bilgiye sahibiz bu yüzden motivasyonunu da biliyoruz.
Croc daha az işlendi geçmişi hakkında pek bir bilgi yok, hakkında atıp tutabiliriz ama sonra patlama riski var. Meyvesini nasıl aldığı bilinmiyor mesela, pazardan 10 kuruşa aldığı ortaya çıkarsa ne olacak ? Daha mı ezik olacak bir anda ?

Meyvelerden ve onlara sahip olma şeklinden yürümeyelim başka başka şeyler bulalım en iyisi ;)
Lan bırak şimdi de Croc fanı mı oldun sen. Önceden iyi şeyler diyordun da birden Dof'un önüne koydun Croc'u komik oldu :S
Dof övüp duruyordun durmadan şimdi de Croc mu övüyon. :hhh:

Bu tip bir karakterin pazardan 10 kuuşa meyve aldığını düşünüyorsan ne diyeyim :S

Lan bırak şimdi de Croc fanı mı oldun sen. Önceden iyi şeyler diyordun da birden Dof'un önüne koydun Croc'u komik oldu :S
Dof övüp duruyordun durmadan şimdi de Croc mu övüyon. :hhh:

Bu tip bir karakterin pazardan 10 kuuşa meyve aldığını düşünüyorsan ne diyeyim :S
Düşünmüyorum öyle çıkarsa ne olacak dedim ?

Artı Dof'un anketi burada aç bak severim mi demişim sevmem mi ?

Ve Croc'un anketine de git bak :artiz:

Ben kendimi bildim bileli Croc'u severim, Dof'un olayı Luffy tek başına aldı diyenler için koptu :oleyo2:

Amirallerin yaptığı logia savunmasından haberdar mısın ?

Yada Amirallerin yaptığı savaştan sonra adanın geldiği durumu biliyor musun ?

Croc bir daha gösterildiğinde meyvesini uyandırmışsa ve amiral savunması yaparsa o meyvenin ne kadar etkili olacağını tahmin edebiliyor musun ?

Kum meyvesi, ip meyvesinden çok çok daha tehlikeli. Bunu bence Croc ilerde çıktığında bize gösterecek, daha önceki hallini tam kapasite görmüyorum. Dof'un meyvesini ise meyveyi sınırlarında kullanan, uyandırmış birinden gördük. Meyve işinde beni ikna edemezsin xD
İkna olmuyorsan o senin sorunun.

Croco o meyveyi zirvede kullanıyor zaten senin anlamadığın diğer noktada bu. Amiral savunması dediğin şey '' Hakiye '' giriyor onunla meyve gücünü mü kıyaslayacağız.

Dof'un adamları bile diyorum bak sana ( Monet'te Ceasar'da Croco'da hakisiz hepsinin güçleri kıyaslanır )

Çamurda hakisiz.

Gaz > Kar > Çamur > Kum

açıkça ortada herşey ve hakisiz oldukları için kıyaslanır. Sen ise gelmiş amiral savunmasıymış ( Haki yani o savunma dediğin ) falan kıyas yapıyorsun.

Ben sana Dof'un adamlarının meyvesi bile üstün diyorum Croco'nun meyvesinden, 1 tanesi antisi zaten direk.

Bak Yeni dünya girişindeki Caribou'nun meyvesi bile antisi adamın meyvesinin.

Gene Dof'un adamlarının sümsük Trebol bile avantajlı o Croco'nun meyveye.

Bu meyvenin antisinin bulunması op evrenindede çok kolay.

Croco hakide öğrense '' Su '' zayıflığı hatta şöyle diyim '' Sıvı '' zayıflığı asla bitmeyecek, çünkü meyvenin zayıflığı o. Moria'nın gölge meyvesinin '' Tuz '' olması gibi çaktın köfteyi.

Hadi sana iyi forumlar, anlamıyorsan senin sorunun gerisi.

İkna olmuyorsan o senin sorunun.

Croco o meyveyi zirvede kullanıyor zaten senin anlamadığın diğer noktada bu. Amiral savunması dediğin şey '' Hakiye '' giriyor onunla meyve gücünü mü kıyaslayacağız.

Dof'un adamları bile diyorum bak sana ( Monet'te Ceasar'da Croco'da hakisiz hepsinin güçleri kıyaslanır )

Çamurda hakisiz.

Gaz > Kar > Çamur > Kum

açıkça ortada herşey ve hakisiz oldukları için kıyaslanır. Sen ise gelmiş amiral savunmasıymış ( Haki yani o savunma dediğin ) falan kıyas yapıyorsun.

Ben sana Dof'un adamlarının meyvesi bile üstün diyorum Croco'nun meyvesinden, 1 tanesi antisi zaten direk.

Bak Yeni dünya girişindeki Caribou'nun meyvesi bile antisi adamın meyvesinin.

Gene Dof'un adamlarının sümsük Trebol bile avantajlı o Croco'nun meyveye.

Bu meyvenin antisinin bulunması op evrenindede çok kolay.

Croco hakide öğrense '' Su '' zayıflığı hatta şöyle diyim '' Sıvı '' zayıflığı asla bitmeyecek, çünkü meyvenin zayıflığı o. Moria'nın gölge meyvesinin '' Tuz '' olması gibi çaktın köfteyi.

Hadi sana iyi forumlar, anlamıyorsan senin sorunun gerisi.
Sen, Dof'un yaptıklarında haki yok mu sanıyorsun ? Onca adamı bulmasındai onları oynatmasında falan hiç mi haki yok acaba ?

Dof o meyveyi uyandırmış, sen Croc'un meyveyi uyandırdğını iddia edebiliyor musun ? Meyvesini uyandırmadıysa nasıl tam kapasite oluyor ?

Dof'a belki mister bilmem kaçın sahip olduğu bomba meyvesini yedirsen çok daha güçlü olacaktı. Adam binlerce şey yapılacak meyveden tutup sümük fırlatıyordu. Dof bir sürü şey yapabiliyorsa bu kendi kaabiliyetidir.

Neyse bu konuda anlaşamayız Croc bir daha gösterildiğinde o meyvenin tam kapasitesini görebileceğimizi düşünüyorum.

Sen, Dof'un yaptıklarında haki yok mu sanıyorsun ? Onca adamı bulmasındai onları oynatmasında falan hiç mi haki yok acaba ?

Dof o meyveyi uyandırmış, sen Croc'un meyveyi uyandırdğını iddia edebiliyor musun ? Meyvesini uyandırmadıysa nasıl tam kapasite oluyor ?

Dof'a belki mister bilmem kaçın sahip olduğu bomba meyvesini yedirsen çok daha güçlü olacaktı. Adam binlerce şey yapılacak meyveden tutup sümük fırlatıyordu. Dof bir sürü şey yapabiliyorsa bu kendi kaabiliyetidir.

Neyse bu konuda anlaşamayız Croc bir daha gösterildiğinde o meyvenin tam kapasitesini görebileceğimizi düşünüyorum.
Adam zaten mangaka ağzıyla diyorki '' Ben o şeytan meyvesini öylesine kullanan aptallardan değilim, kendimi mükemmelliğe ulaştırdım '' diyor. Bak bunu mangaka ağzıyla diyor.

Croc zaten logiada proftu, ama meyvesi dandik olduğundan zayıflığı herhangi bir insanın vücudunun 4'te 3'ünde bile bulunduğu için çok kolay o meyveye ne biçsen boş. Kuruttuğu adam su içse düzelir, hiçbir zamanda değişmez o.

Siz düz mantık Hakiyle baktığınız için bu çerçeveden bakamazsınız olaya, hakisi olsa su zayıflığı gidiyormuş gibi peh, öyle şey olur mu yahu.

Croco en baba haliyle uyanışı yaptı zaten Luffy'e heryeri kum ederek. Kendisini mükemmelliğe ulaştırdığını söylüyorsa doğrudur Oda ağzıyla söylüyor çünkü :good:

Edit : Croc bir daha gösterildiğinde tek farkı Haki olabilir o da Kenboshoku haki olabilir. Silahlanma bilse bile bunun meyvesinin genel gücüne bir etkisi yok.

Yav daha neler okuycağız. Dofy şanslıymış , daha küçük ülkeye çökmüş, meyvesi havadan gelmiş :hhh:

Kalitenin vücut bulmuş halidir Dofy. Beğenirsiniz veya beğenmezsiniz fakat Karakterini 10 numara yansıtmıştır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık