Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Bilemiyorum , güçsüzlere pek iyi davranmıyor gibi geldi

La ölsünler bir zahmet. Şeytanlar la :D
O güçsüzler onun ana tayfasından değil. Bir de sana şunu sorayım. Arkadaşların şeytan olsalar ölümlerini umursamaz mısın? Dof üzülüyordu en azından. Kurtarmak için ise elinden bir şey gelmezdi.

Ne diyeyim gök taşı mı diyeyim :D
Mahmut de :oleyo:

Bana ne Luffy'den babamın oğlu mu :D O sözü açıkladım sonradan önceki sayfalara bakabilirsin :D
Anladım, sana saldırmak istiyorsam Luffy'i değil, Sanji'yi kullanmalıyım demek. Bunu bir kenara yazayım, sonra lazım olur :oleyo:

Edit: Su alıntı işini de yapmamışım :(

O güçsüzler onun ana tayfasından değil. Bir de sana şunu sorayım. Arkadaşların şeytan olsalar ölümlerini umursamaz mısın? Dof üzülüyordu en azından. Kurtarmak için ise elinden bir şey gelmezdi.
Evet haklısın bence de . Ama Vergo neyse de Monet'e ayıp etti bence. Kurtulma ihtimali olmasına rağmen öl demesi hoş değil bence.Luffy onu yapmazdı muhtemelen mesela. Luffy gile göre bence daha bir mafya havası vardı Doffy gilde.

Evet haklısın bence de . Ama Vergo neyse de Monet'e ayıp etti bence. Kurtulma ihtimali olmasına rağmen öl demesi hoş değil bence.Luffy onu yapmazdı muhtemelen mesela. Luffy gile göre bence daha bir mafya havası vardı Doffy gilde.
Kurtulma ihtimali yoktu yav, nasıl kurtulabilirdi ki :( Luffy seni kurtaracağım, ya da öl ama ölme falan derdi, sonra bir şey yapmayıp beş dakika sonra gemide parti yapardı. Jinbei ve Pedro için tam olarak bunu yaptı.

Zerre umursamıyorum :D İstediğini diyebilirsin :D
Üzdün :(

Dof'un gözlüğü kendinden dayanıklı. Kafesi de kendinden güçlü. Adam müthiş itemlerle donatılmış.

Dof çok vasıflı bir arkadaş sanki Fujiye vasıfsız deniyor :D Ping pong topu kadar vasfı olur Dofun anca :D Sahte meyve koymayı akıl edemeyecek kadar salak bir karakter :D. Neyse bugünlük yeter :D

Zerre umursamıyorum :D İstediğini diyebilirsin :D Biraz mesaj atayım dedim siteye can sıkıntısından :D
Fuji en son meteor yolladığında, yolladığı meteor dilimlere ayrılıp insanların üzerine düşmüştü xD Hatta daha o meteor düşmeden bir de Sabo gelip, Fuji'nin yanındaki Kora tek atmıştı :hhh:

Tek sayfa, koskoca amiralin hem meteor gücü beş paralık oldu, hem mevkisi :artiz:

Kurtulma ihtimali yoktu yav, nasıl kurtulabilirdi ki :( Luffy seni kurtaracağım, ya da öl ama ölme falan derdi, sonra bir şey yapmayıp beş dakika sonra gemide parti yapardı. Jinbei ve Pedro için tam olarak bunu yaptı.
Hikaye ilerleyişinde zaten yokmuş ama Doffy bunu bilmiyordu ki , o yüzden söyledim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık