Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Sabo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    159
Dof 2 adım önündeki adamın kim olduğunu anlamıyor şu dediğin şeye bak hehehe. Sabo hem en son kuşlarla gidiyordu :S
Kafes kalktı tabi bende olsam öyle giderdim. Mera yı da yedi arc da en karlı Sabo anasını satayım bir işe de yaratığı yok. Ayıp olmasın diye Fuji tuttu iki haki gösterdi. Evet Sabo efsane alır Mingoyu madem bu sizin için yeterli Mingonun uyanışıda benim için yeterli bu vs için.

@twei Law başka biri ile kendini değiştirdi biliyorsun demi?. Hem de ölü bir adamla :(

Kafes kalktı tabi bende olsam öyle giderdim. Mera yı da yedi arc da en karlı Sabo anasını satayım bir işe de yaratığı yok. Ayıp olmasın diye Fuji tuttu iki haki gösterdi. Evet Sabo efsane alır Mingoyu madem bu sizin için yeterli Mingonun uyanışıda benim için yeterli bu vs için.

@twei Law başka biri ile kendini değiştirdi biliyorsun demi?. Hem de ölü bir adamla :(
Ohaa! Yani hem yer değiştirmesini hem de ölmediğini farkedemedi demek bu :eek: Güzel tespit.

Benim anlatmak istediğim uyanış saldırıları etkisiz diyenlere.Güçlü olmasa sabrı taştı falan demezdin en başta yapardı o işi.Aşması kolay olmadı.Ki çift g4 yumruğunu blokladığını da gördük.Fiziksel etkisi g4 kadar var yani adam boşa sıyrılmıyor.Luffy neyin ne olduğunu hangi saldırının güçlü olduğunu bilecek kadar akıllandı artık.

Güçlü olmasa tekmeyi yada mermiyi işe yaramaz diye karşıladığı gibi karşılardı.İşte öyle olmuyor neyse artık...

@twei

Kendini koruyamadı sadece ölmekten kurtuldu.Haki basıyor luffy ama o hakisi aşılıyor ve duvara yapışıyor kan falan çıkarıyor.Düşün artık hakiyi basamasa ne olurdu hali.
Güçlü saldırılar zaten bu konuda aksini kim söylebilir. G4 kadar güçlü olup olmayacağı tartışma konusu olur. Ama savunma açısından ve işlevsellik açısından etkisi inkar edilemez. Havada süzülebilmesinden çok büyük savunma yapabilmesine ve etki alanının artmasına kadar baya güçlü bir teknik Dof'un uyanışı. Tek çırpıda arena çöpleri gitti.

Valla adam bütün amaçlarına ulaştı. Silah ticareti durdu. Denizcilere burdan geçemezsiniz dedi yaptırtmadı. Burgesse Luffye dokunamazsın dedi paket etti. Mera merayı alcam dedi aldı. Dof naptı? :D Uyanış açtı dayak yedi ahahahaha.

Law yerrini değiştirdi, farketmedi. Bi daha değiştirdi onu da farketmedi. Önünde 1 ölü 1 canlı adam vardı Dofun ruhu duymadı hemde 2 adım önündeki adam yapıyor bunlar. Dofta kçhaki varsa bile olmasa da olurmuş :D

@twei sende arada kaynadın pardon reyis :D

Kendini koruyamadı sadece ölmekten kurtuldu.Haki basıyor luffy ama o hakisi aşılıyor ve duvara yapışıyor kan falan çıkarıyor.Düşün artık hakiyi basamasa ne olurdu hali.
Düşün artık topladığı oncağız haki ile kendini korumuş bi de G4 te olsa hasar alır diyorsun hala :S Ben kavrayamıyorum sanırım demek istediğini :(
sende arada kaynadın pardon reyis :D
Ben aradan çıkayım ya :/

Ohaa! Yani hem yer değiştirmesini hem de ölmediğini farkedemedi demek bu :eek: Güzel tespit.
Evet edememiş. Ama Sabo gibi de yaptığı çok da kötü değil hani etsin etmesin. :D adam devrimcileri açık etti daha ne olsun Dragon kaçmış la bildiğin BB den :D:D bu daha fena

@Monkey D. Dragon Allah aşkına silah ticareti için bir şey deme daha öncede dedim. Onlar bahane sırf Mera merayı yemek için gelmiş. Daha önce silahlar için geleydi madem ... Ama gelemez ki :D sizin bir tek bahaneniz. Önünde ki adamı göremedi xd demek ben size diyorum ki bu önemli değil. Sizin kendi adamınız sizi açık etti bu daha fena o kadar bitik yani :D :D Dof un yenileceğini zaten bu arc başı biliyorduk. E neden bunu bahane olarak sunuyorsunuz ki... Ayrıca Luffy ler olmadan gelseydi madem o kadar çok über hakisi var falan filen :D

Nasıl aralarında bu kadar oy farkı olabilirim anlayamıyorum. Tamam iki taraftan biri önde olabilir ki şu durumda Dof'a oylayan ben bile Sabo'nun bir kaç oyla önde olmasını kabul edebilirim ama ikiye katlayacak oy farkı olmaması gerek.
Law'ın Dof karşısında tek işe yarar taktiği, bi zahmet bu yaptığıyla başarılı olsun adam da iyice balon çıkmasın diye Oda'nın Dof'u oyalayadığı durum.

Evet edememiş. Ama Sabo gibi de yaptığı çok da kötü değil hani etsin etmesin. :D adam devrimcileri açık etti daha ne olsun Dragon kaçmış la bildiğin BB den :D:D bu daha fena

@Monkey D. Dragon Allah aşkına silah ticareti için bir şey deme daha öncede dedim. Onlar bahane sırf Mera merayı yemek için gelmiş. Daha önce silahlar için geleydi madem ... Ama gelemez ki :D sizin bir tek bahaneniz. Önünde ki adamı göremedi xd demek ben size diyorum ki bu önemli değil. Sizin kendi adamınız sizi açık etti bu daha fena o kadar bitik yani :D :D Dof un yenileceğini zaten bu arc başı biliyorduk. E neden bunu bahane olarak sunuyorsunuz ki... Ayrıca Luffy ler olmadan gelseydi madem o kadar çok über hakisi var falan filen :D
Adam Luffylerden önce geldi zaten :S O değilde vs hariç herşeyden bahseidyon. Sabo üssü açık etmiş demek ki Dofu yenemez kjasdhfkadhfs :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık