Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Sabo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    159
Yalnız luffynin yaptığı sıyrılmaktan farklı bir olay.Animeye bile aç bak.Uyanış ipleri sağa sola gidip duruyor adam sürekli atlatıyor resmen daldan dala atlıyor.Hadi bir olsa iki olsa neyse sürekli kaçak dövüşüyor.Orada da gerilla taktiği yaptı aslında.Boş bulunca da saldırdı.

Öyle direk hurra üzerine gideyim bodoslama dalayım gibi bir durumu yoktu.Yapamazdı da bunu zaten uyanış yüzünden.İşte ben bundan bahsediyorum.Meyve gücü etkili olmasa luffy hiç bunlarla uğraşmazdı.

Saldırıyı almak istememek sıyrılmak güzel ve mantıklı bir seçim.Ama başka şansın olmadığında ise sürekli sıyrılırsın.Luffynin yaptığı buydu.

@Reiper

Kuzan diyor amiraller gönderin.Yani bu en az 1 amiral + 1 koramiral demek oluyor.İşi garantiye almak için çünkü kesin değil. :) Koramiralleri gönderin diyecek hali yok zaten.1 koramiralin Kizaru'nun yanında nasıl fark yarattığını da gördük.
Yahu adamın tekniği sebebiyle her yerden saldırı geliyor bundan sıyrılıyor sen bunu da böyle yorumluyorsun. Animeyi izlemiyorum ben kaç yıl oldu. Manga'da göreceğimi gördüm. Sabrı taştığı sıra Luffy iplerini delip geçiyor Dof'un zaten.

Ölümsüzlük için yaptığı doğru ben zaten çok seviyor falan demiyorum.Kendine benzetiyor çocukluğu aklına geliyor falan böyle sahneleri çizdi mangaka.Kısacası tayfasından biri gibi görüyor aslında hala.İlk etapta döve döve aklını başına getiririm gibisinden düşündü ama olmadı.

Parantez içine uygun bir yorum olmuş. :)

Şu yazdığın normalde korkunç bir güç millet manzara karşısında dehşete düşüyor zaten.Fakat yeteneği Doflamingo sergilediği için doğal olarak küçük görülüyor.Tüm çevrenin senin kontrolüne girmesi çok çok tehlikeli bir durum.

Luffy g4 ile ezdi geçti diyenler neden sürekli uyanıştan kaçtığını açıklayamıyorlar bu arada.Malum uyanışın hiçbir işe yaramadığını Dofun zarar veremeyeceğini iddaa edenler de bunlar.
Ben uyanışla yaptıklarını küçük görmüyorum sadece ilk defa gördüğümüz bu yeteneği Doflamingonun tüm potansiyeliyle sergilediğini iddia etmeni yersiz buluyorum.

Ayrıca uyanış veya değil bi ataktan kaçınmak neden yadırganır ki :/ Ne idüğü belirsiz bi ataktan, ilk defa gördüğü birşeyden kaçıyor diye yermek mi kazım Luffy'i. Sonrasında kafa atarak yarıp geçmiyor mu bu atakları, savunmaları vs :S Hepsini geç g4 halinde değilken de yiyor bu uyanışla yapılan saldırılardan, yarım yamalak topladığı haki ile kendini korudu bir nebze, g4 halinde mi koruyamayacaktı.

Neyse konu dışı oluyor gibi. Sabo çetin bir dövüş sonucu alır.

Yahu adamın tekniği sebebiyle her yerden saldırı geliyor bundan sıyrılıyor sen bunu da böyle yorumluyorsun. Animeyi izlemiyorum ben kaç yıl oldu. Manga'da göreceğimi gördüm. Sabrı taştığı sıra Luffy iplerini delip geçiyor Dof'un zaten.
Benim anlatmak istediğim uyanış saldırıları etkisiz diyenlere.Güçlü olmasa sabrı taştı falan demezdin en başta yapardı o işi.Aşması kolay olmadı.Ki çift g4 yumruğunu blokladığını da gördük.Fiziksel etkisi g4 kadar var yani adam boşa sıyrılmıyor.Luffy neyin ne olduğunu hangi saldırının güçlü olduğunu bilecek kadar akıllandı artık.

Güçlü olmasa tekmeyi yada mermiyi işe yaramaz diye karşıladığı gibi karşılardı.İşte öyle olmuyor neyse artık...

@twei

Kendini koruyamadı sadece ölmekten kurtuldu.Haki basıyor luffy ama o hakisi aşılıyor ve duvara yapışıyor kan falan çıkarıyor.Düşün artık hakiyi basamasa ne olurdu hali.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık