Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    333
Dayanıklılık olarak demiştim. Doflamingo direkt vücuduna bir sürü G4 saldırısı almıştı. En son da KKG ile gitti.

Şuan ise Kraker daha gerçek vücuduna hasar almadı. Daha az saldırıyla düşerse Dof'tan daha dayanıksız olur. Daha yüksek bir performans da gösterebilir belli olmaz.
Gereksiz. Dof kendini meyvesiyle iyileştiriyorsa Cracker da meyvesiyle darbeleri engelliyor. Sonuçta Cracker Luffy'ye Doftan daha çok dayandı.

Luffy g4 açar, Dofu 1-2 saatte perte çıkarır.
Luffy 2 arc sonra (illaki ki daha güçlüdür) g4 açar ve 11 saat sonra savaş hala sürüyor. Bence tartışmaya pek açık değil artık.

Gereksiz. Dof kendini meyvesiyle iyileştiriyorsa Cracker da meyvesiyle darbeleri engelliyor. Sonuçta Cracker Luffy'ye Doftan daha çok dayandı.
Haklısın. Ben o anlamda demedim zaten. Dof G4'e karşı koyamıyordu. Kraker ise meyvesiyle karşı koydu.

Sadece genel dayanıklılık olarak bahsediyorum. 1-2 Kong Gun'a giderse Kraker ee bu konu da hortlar gene.

Dayanıklılık olarak demiştim. Doflamingo direkt vücuduna bir sürü G4 saldırısı almıştı. En son da KKG ile gitti.

Şuan ise Kraker daha gerçek vücuduna hasar almadı. Daha az saldırıyla düşerse Dof'tan daha dayanıksız olur. Daha yüksek bir performans da gösterebilir belli olmaz.
Fiziksel olarak daha dayanıksız olabilir ama bu direk seviyeyi göstermez. Sanırım orada anlatmak istediğini biraz yanlış yazdın.

Bolumu atta biz de gorelim crakerin siklet siklet ustun gucunu
Kardeş son manga sayısına göre Luffy g4 açıp kapayıp açıp kapayıp 11 saat dövüşmüş Cracker ile Cracker da çizik dahi yok. Dof'u tek g4 süresindef kevgire çevirdi. 2. g4 süresinde de tekledi. Cracker Dof'un üstünden panzer gibi geçer. Luffy g4te olsa olsa yarım saat durabiliyor.

Kardeş son manga sayısına göre Luffy g4 açıp kapayıp açıp kapayıp 11 saat dövüşmüş Cracker ile Cracker da çizik dahi yok. Dof'u tek g4 süresindef kevgire çevirdi. 2. g4 süresinde de tekledi. Cracker Dof'un üstünden panzer gibi geçer. Luffy g4te olsa olsa yarım saat durabiliyor.
Spoiler a gore 11 saat gecmis uzerinden dovus baslayali.Sonucu hakkinda bilgimiz yok.2 g4 acip 1 ay uyudu bu adam.Doff dan sonra saglam vs atmadan nasil gelisecek ki bu adam. Ya g4 suresince dovup yenmis ya da g4 bitince kraker yeyip gucu geri almis.Bolum cikinca netlige kavusacak zaten.
Doff uzerinden tir gibi gececek adamlar ya amiraldir ya yonkoudur baska yok.

Spoiler a gore 11 saat gecmis uzerinden dovus baslayali.Sonucu hakkinda bilgimiz yok.2 g4 acip 1 ay uyudu bu adam.Doff dan sonra saglam vs atmadan nasil gelisecek ki bu adam. Ya g4 suresince dovup yenmis ya da g4 bitince kraker yeyip gucu geri almis.Bolum cikinca netlige kavusacak zaten.
Doff uzerinden tir gibi gececek adamlar ya amiraldir ya yonkoudur baska yok.
Bölüm çıktı zaten. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık