Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    333
Sonrasında bir kafa attı yardı ama. Koca g4 boyunca engellediği tek sahne o. Cracker ise G4 ten henüz hiç darbe almadı.
Ne biliyorsun arada gösterilmeyen uzun bir zaman dilimi var mangaka tarafından atlanan.Her teknik bir değil tabii yoksa orada off whi - ito olarak kullanmaz.Kapalı beyaz ip zaten savunma amaçlı.

Gösterilmeyen 1 saatte sadece dayak mı yedi yani, gerçekten böyle mi düşünüyorsun?
Cidden böyle düşünenler var bir yaşıma daha girdim. :D Neyse biz kalkalım. :/

Ne biliyorsun arada gösterilmeyen uzun bir zaman dilimi var mangaka tarafından atlanan.Her teknik bir değil tabii yoksa orada off whi - ito olarak kullanmaz.Kapalı beyaz ip zaten savunma amaçlı.

Çok tuhaf adamlarsınız la şimdiden gösterilmeyen sahneleri mi yazıp oynuyorsunuz :(

Aksini göstermedi. Demek ki dayak yemiş.
Yani 1 saat boyunca tek taraflı dayak yiyen adam tükenmedi ama onu döven tükendi. Yahu gösterilmeyen 1 saat Oda'nın Luffy fanlarına hediyesi işte.:D

Gerçekten üzücü.:)

Cracker'ın Dof'tan güçlü olduğu hatta siklet siklet üstü olduğu bu bölümle kesinleşli g4 Luffy'i 11 saat boyunca hasar almadan tuttu. Belki daha da tutacak.

Cracker'in ne seviyede olduğu şuan görünüyor zaten. O kuklalar gücünün bir parçası.
Dayanıklılık olarak demiştim. Doflamingo direkt vücuduna bir sürü G4 saldırısı almıştı. En son da KKG ile gitti.

Şuan ise Kraker daha gerçek vücuduna hasar almadı. Daha az saldırıyla düşerse Dof'tan daha dayanıksız olur. Daha yüksek bir performans da gösterebilir belli olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık