Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    333
Dof'u tam güçte görmedik. Noob luffy bile, Dof'un ölüsüne karşı iş yaptı anca. Muhtemelen yonkou astlarından daha güçlüdür. Tehlikeli adam, Dof alır.

Kesinlikle mingo taraftarıyım. Mingo ayrı bir seviye de seviye derken meyvesi çok über mingo nun bunun yanında ki diğer şeyler ekstra oluyor. Kırakerin anladığım kadarıyla hakisi sağlam ama mingo ona göre daha çevik ve hızlı karakter. Ayrıca bunların ikisi de Yonkou adamı yani Kıraker açısından bir iki tane daha sayı görmek daha netleştirir durumu.

Tek King Kong ile gözlerinin feri solan Cracker var.

Milyon tane saldırıya, gamma atağına maruz kalan Doflamingo bu adamı haşat eder. Elinin tersiyle vurur.

G4 bambaşka bir şey.
G4 yokken luffynin dövüşlerde kullandığı herşey G4te fazla fazla var. G3 ten fazla güç, G2 den fazla hız, Lastikten sağlam esneklik... sayılır daha.
G4 onceki tekniklerini işlevsiz bırakıyor. Vitesi her arttırdığında gücü artıyor. Tek fark G4 ile çok fazla artıyor olması.
Onun için G2'ydi 3 tü işlememişte şu olmuş bu olmuş bana mantıklı gelmiyor. G2 ile G3 zaten ne doffa ne de krakere işlemedi. Kimi blokladı kimi savuşturdu. Ama sonuçta ikisinde de işe yaramadı. İkiside G3 ile G4 arasında bir yerde. G3 e daha yakın elbette. İşte bu yüzden daha güçlü diyemeyiz.
Luffynin gördüğü en sert haki olması da belirlemez. Çünkü sadece haki birine güçlü demek için yeterli değil. Meyve, hız, teknik...vs gibi değişkenleride dahil edip totalde bir çıkarımda bulunursak doğru sonuca yaklaşabiliriz ancak.
G4 teki performansları da belirlemez güçlerini. Çünkü Luffynin gücüne de totalde bakmak lazım en güçlü hali G4 te iken görüyoruz. Cracker bir şey yapabilirse G4 karşısında o zaman net bir şekilde güclü deriz. Fakat G4ün yonkoular için geliştirilmiş bir teknik olduğunu düşünüyorum. Raeyligh Luffyi yeni dünyaya gönderirken bunu hesaplamıştır bana göre. G4 Yonkouların altındaki kişiler için kurbağa ile sineğin dövüşü gibi olur. Burda kurbağa G4 Luffy elbette :) E crackerin de G4 karşısında bir şey yapamayacağını düşündüğümden bu dövüş bittiğinde bile hangisinin daha güçlü olduğu hakkıda bir sonuca ulaşamıyacağımızı düşünüyorum. Zaten kurbağanın yediği iki sinekten hangisinin büyük olduğununda bi önemi yok çünkü milimlerle ölçüyoruz boylarını.

İşin mantıklı kısmı bu fakat neden bilmiyorum ama cracker daha güçlü gibi hissettim. Luffynin yediği dayak yüzündendir belki emin değilim :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık