Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    333
Dof'a fazla gelir böyle adamlar.Luffy Dof'un gücüne bile vurgu yapmadı.Bu adamı direk güçlü olarak vurguladı hakisini övdü.
Dressorosada zaman sıkıntısı olmasa G4'süz bile alabilirdi Dof'u.

Savunma açısından Kraker'le Mingo aynı kefede. Ancak saldırı ve b. haki açısından Kraker Mingo'dan üstün şu an. Herif 3 saldırıda Luffy'nin şaftını kaydırdı. Durum 1-1 diyorum yine de. (Yine de bakın) Oy vermek için 1 hafta bekleyeceğim :/

+1

Kraker tank özelliği olan birisi. Dof o kadar değil diye diğer özellikleri görmezden geliniyor. Dof bi kitlese kim diyebilir Kraker kurtulabilir diye? Jozu'nun gücü yetmemiş Kraker'in mi yetecek? Neymiş G3 işe yaramamış. Arkadaş her karakter fiziksel olarak aynı seviyede olmak zorunda mı? Kaldı ki eleman ayakları ve kollarıyla kendini destekliyor. Fazladan güç demek bu. Meyvesi sayesinde sağlam duruyor. Bir de kalkana sağlam b.haki yükledin mi tamamdır. Dof bunu yapmazsa meyvesiyle durdurur, ki durdurdu da.

G4 ile Dof uçtu, Kraker yuvarlandı... Cüsseler aynı değil. Ona bakarsanız Luffy'yi herkes uçuruyor. Sonuç? Yenildi mi peki? Dof'un uçması önemli değil. Adam her seferinde ayağa kalktı. Hatta o zamanlar bu kadar dayanıklılık da abartı olmuş falan diyordu forum.

Herkesin dövüş tarzı farklı demeye çalıyorum yani. Birisi darbelere kafa atar, diğeri sıyrılıp kurtulur. Bunu anlamak lazım. Ha belki Kraker daha güçlüdür bilemem ama daha güçlü demek için kullanılan argümanlar çok saçma.
Musti, Dof, g3'u ipleri ile durduramamıştır eyvallah, ancak burada da dersin ki daha güçlü bir savunması var, daha guclu fiziği değil. Ama oyle bir sahne yok. Ve burada asıl sıkıntı nokta adam sanki bedenine koka yapıp hasar almamış gibi konuşulması, cidden biri de çıkıp ciddi ciddi,böyle olacağına inanıyorum diyebilir mi merak ediyorum. Bence Luffy bayağı bir kan alır, Cracker koka yapıp g3'e kafa atarsa.

Uçma konusunda haklısın, Marco da ucurabiliyor amirali ama hasar önemli. Dof bu kadar etkilenmedi KG'den benim gördüğüm. Cracker'in gözleri bembeyaz kaldı la bayılmış gibi oldu.

Mantıklı devam ederse Luffy bu adamı kaldırmaz bile yerden Musti. Adam çok yakınında, anında sıçrayıp KKG ile mutluluklar dileyebilir. Art arda bu kadar iki ağır darbe bayıltabilir, bayıltamasa da zar zor kımıldar hale getirir ki gene kalkmadan gomcurur Luffy. Bana kalırsa bu vs bitti yani ama mangaka işi uzatayım diye Luffy'i bekletip muhabbet ettirebilir Cracker kalksın diye :( Zaten kimse de mantığı takıp Luffy neden bekliyor? Anında ezsin demiyor, durun daha Cracker kalkacak, bir şeyler yapar diyor :( Halbuki Luffy, Dof'a hiç nefes aldırmıyordu valla. O kadar uzun mesafe uçmasına rağmen Dof kalkar kalkmaz dibinde bitip ağzına ayaklarını soktu. Cracker ise dibinde. Bu hızdaki bir adam anında kalkmadan ikinci bir darbeyi vurur,ama dediğim gibi mantıken. Ha bir de adam düşünce direkt üstüne çullandı Luffy'nin. Luffy'nin de bu fırsatı tepmemesi, düşeni ezmek nasıl oluyor göstermesi lazım.

Böyle olursa günübirlikçiler çok sovecektir Oda'ya tabii, merakla bekliyorum :D

@Phoenix
Onu hiç sorma. :D Hepimiz Luffy'nin yarım saat manzara seyredeceğini biliyoruz. :S Halbuki dediğin gibi hiç durmadan kafasına kafasına vurması lazım.

karolla

Hacmini değiştiremeyen, ışınlanma yeteneği olmayan, fuji, Wb gibi meyve gücü ile kendini tutan ipleri kılını kıpırdatmadan parçalayamayan, logia olmayan birisi iplerden nasıl kurtulacak? Jozu neden kurtulamadı? Zira yukarıda saydığım hiç birşeyi yapamaz. İpleri kişiyi bir koza gibi sarıyor. Ya bu kozayı G3 gibi şişip yok edecen, ya içinden ışınlancan, ya da falan filan. Crakerin şuan böyle bir özelliği olduğunu görmedik. Bu sebeple, iple kontrol edilebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık