Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    333
Yaklaşık 45-50 bölüm sonra, Yonkou ve çevresinin daha da iyi tanıtıldığı zaman, bu 53 kişinin en az 40 tanesi Dof'u yerden yere vuran güruhun en ön saflarına dahil olacak.Aldatıldık diyecekler. Kandırıldık diyecekler. En ön saflarda gururla Dof'u ezecekler. :(
Diğer 40 kişinin 30 tanesi haftaya Doflamingo-sama demeye başlamasında Furkan. :artiz:

Kral Haki sahibi Saldırı güçü yüksek dayanıklılık ona keza iç organları patates olmasına rağmen. Dalga geçmeyi seven bir karakter oldugu için Luffy olayında yenilmesi kaçınılmaz oldu. 2 vs 1 di bu dövüş.
Meyve yeteneğinin kapsamı çok geniş ve oldukça tehlikeli.
Kendisi çok çevik ve zeki bir karakter.
Cracker i alır diyorum.

Kral Haki sahibi Saldırı güçü yüksek dayanıklılık ona keza iç organları patates olmasına rağmen. Dalga geçmeyi seven bir karakter oldugu için Luffy olayında yenilmesi kaçınılmaz oldu. 2 vs 1 di bu dövüş.
Meyve yeteneğinin kapsamı çok geniş ve oldukça tehlikeli.
Kendisi çok çevik ve zeki bir karakter.
Cracker i alır diyorum.
Öncelkle şu dövüşü adam akıllı görelimde ondan sonra doffy doffy dersin. Niye böyle diyorum
Bak ne güzel demişsin doffy öyle doffy böyle peki crackerde ne gördün 2 ufak hareket dışında hiçbirşey ondan erken konuşmayın beklemek lazım

Öncelkle şu dövüşü adam akıllı görelimde ondan sonra doffy doffy dersin. Niye böyle diyorum
Bak ne güzel demişsin doffy öyle doffy böyle peki crackerde ne gördün 2 ufak hareket dışında hiçbirşey ondan erken konuşmayın beklemek lazım
Onu zaten diyorum beklemek lazım. Ama doffy çok farklı bir yetenek. Zekası ile yeteneğini birleştiren birisi.
Kral haki seviyesi güçlü bir özel karakter oda zar zor ezdirdi.
Urogue un mom un bir adamını yendiğini duydugumda Luffy nin bu karakteri harcayacagını %80 düşünüyorum.
Daha BM nin kaçıncı adamı onu da bilmiyoruz.
Doffy bir yonkou adamı olsaydı 1 milyar belli ödüllü rahat olurduu...

Onu zaten diyorum beklemek lazım. Ama doffy çok farklı bir yetenek. Zekası ile yeteneğini birleştiren birisi.
Kral haki seviyesi güçlü bir özel karakter oda zar zor ezdirdi.
Urogue un mom un bir adamını yendiğini duydugumda Luffy nin bu karakteri harcayacagını %80 düşünüyorum.
Daha BM nin kaçıncı adamı onu da bilmiyoruz.
Doffy bir yonkou adamı olsaydı 1 milyar belli ödüllü rahat olurduu...
Bak bu mantıklı bir yorum işte ama crackeri bilmiyoruz daha bütün mesele orada yatıyor

Bir de bu durumda aklıma Bluneo geldi Luffy nin basamak olarak kullandığı karakter. Böyle bir durumlada karşılaşabiliriz gibi geliyor...
Odanın 860 milyonluk adamı böyle harcatacağını sanmam zaten tahminimce bu dövüş bir şekilde yarıda kesilecektir. Bence bu dövüşler daha çok g4ün kapsitesini görmemiz için gösterilen sahneler daha çok

Dof yenerse meyvesi sayesinde yener ama genede Crackere veriyorum haftaya daha iyi anlarız. Kraker kalkarsa kesin Dof'tan güçlü [ Luffy manyak dayanıklı dedi ]
kalkamaz ise Dof üper :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık