Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo Herkese Meydan Okuyor

Nereye kadar gider?

• Kullanılan toplam oy
    123
Başta yumruk vuramıyordu bu adam. Luffy o güce ulaşmak için g..tü yırtılıyor. G4 bitiminde düştüğü durumu gördük. Dof tek elle kendini sarıp sarmalayan bir meyveye sahip. Görünmez telleri var. Bunlar Dof'un değil meyvenin yetenekleri.

Luffy ise lastiği bir sanatçı gibi kullanıyor. Arada ki farkı umarım anlamışsındır.
Lufy yeteneksiz ise suç Doflamingo da mı yani ? Söyle değişsinler meyveleri.
Dofy onuda uyandırır , kral yapar. Sonra Lufy bu benim mi meyvem diye ağlar.

Başta yumruk vuramıyordu bu adam. Luffy o güce ulaşmak için g..tü yırtılıyor. G4 bitiminde düştüğü durumu gördük. Dof tek elle kendini sarıp sarmalayan bir meyveye sahip. Görünmez telleri var. Bunlar Dof'un değil meyvenin yetenekleri.

Luffy ise lastiği bir sanatçı gibi kullanıyor. Arada ki farkı umarım anlamışsındır.
Tabi canım Dof 12 yaşındayken şu anki tekniklerinin hepsini yapabiliyordu. Hatta Dof hiçbir şey yapmıyordu, ito ito no mi Dofun orasından burasından fışkırıp kendi kendine kuş kafesi kara şövalye falan oluşturuyor, içerde canı sakılınca Dofun eline hükmedip milleti kukla yapıyordu.

Alpamis

Lufy yeteneksiz ise suç Doflamingo da mı yani ? Söyle değişsinler meyveleri.
Dofy onuda uyandırır , kral yapar. Sonra Lufy bu benim mi meyvem diye ağlar.
Luffy sanatçı diyorum. Adam lastiğin geriliminden bile teknikler çıkarıyor. Hani fiziksel bir deha bu adam. Yeteneğin dibi bu adamda anlayacağın.

Dof'Un meyvesi böyle değil. Dof ince bir şey düşündüğü için teli onu iyileştirmiyor. Meyvenin kendi gücü o. Ya da Dof ince düşünerek yeri tele çevirmiyor. Meyvesinin başlı başına böyle özellikleri var diyorum.

Hani Luffy'nin meyvesinin direk verdiği özellikler ne. Kolunu uzatırsın. Mermiden etkilenmezsin gibi.:)

Alpamis

Tabi canım Dof 12 yaşındayken şu anki tekniklerinin hepsini yapabiliyordu. Hatta Dof hiçbir şey yapmıyordu, ito ito no mi Dofun orasından burasından fışkırıp kendi kendine kuş kafesi kara şövalye falan oluşturuyor, içerde canı sakılınca Dofun eline hükmedip milleti kukla yapıyordu.
Ailesini hiçe sayan adam ailesi var diye Torpil sayıyordu ? Garp-Dragon-Ace- Rayleigh bunların hepsini ezen adamsın. Hatta Lao G Garp'ı yener felan demiştin bir ara.( Yamulmuyorsam ) Dof'un Lao g'si var işte.:)

Demek istediğimi anladın ama anlamamazlıktan geliyon.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık