Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Hasır Şapka Korsanları & Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu

Sizce Kazanan Kim Olur?

• Luffy ve Ekibi

• Doflamingo Ailesi

• Berabere Biter

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Üzerinde konuştuğum vs sırasında rakibinden daha sağlıklı olduğu için anlatığğın nokta yatar.

Dediğim gibi Dof'un işi sadece dayanıklılığına kalsa bile kazanmaya yeter.
http://www.mangapanda.com/one-piece/785/14
http://www.mangapanda.com/one-piece/785/13

Yanlış anlamadım bunlardan bahsediyorum ben bunları dokunamamak olarak görmüyorum kusura bakma.20 dakika gösterilmeyen kısım da var.
:good::sapkali:

Luffy, Mingo'yu döver, Zoro'da Law'ı...

Filo ve diğer hasırşapkalar diğerleri karşısında zorlanmaz, kazanan mugivaralar olur.

Bu seride hayal gücü büyük rol oynuyor. Mesela millet kuruyor hemen, o gösterilmeyen kısımda Dof sürekli G4 tankladı :rolleyes: Hem yarı ölü olacak hem de yarım saat G4 dayağı yeyip ölmeyecek. Üstüne tekrar ayağa kalkacak. Peh. Hayır ölü halde G4 tanklayan adam da Kaidou'dan korkacaksa bi zaman atlaması daha olsun. Luffy'nin KKlık eğitimi için Brook Roger'ın ruhunu summonlasın falan...

Bu seride hayal gücü büyük rol oynuyor. Mesela millet kuruyor hemen, o gösterilmeyen kısımda Dof sürekli G4 tankladı :rolleyes: Hem yarı ölü olacak hem de yarım saat G4 dayağı yeyip ölmeyecek. Üstüne tekrar ayağa kalkacak. Peh. Hayır ölü halde G4 tanklayan adam da Kaidou'dan korkacaksa bi zaman atlaması daha olsun. Luffy'nin KKlık eğitimi için Brook Roger'ın ruhunu summonlasın falan...
Kim öyle bir şey söyledi ki :confused:

G4 güçlü ama sandığınız kadar değil. Mingo Luffy'nin g4 açtığı vakit tavla atmamışsa bu adam o haline yarım saat g4 dayağı yedi. O kadar güçlü olsaydı işi daha önce biterdi. Tabi burada Mingo'nun dayanıklılığını da taktir etmek lazım. G4 bırakın yonkou ile savaşmayı süresiz olsa bile amiral götürebilecek bir vites değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık