Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dört İmparator'u Tekrar Seçin

Ben kendi seçimlerimi yazmadım.

Doflamingo
Dragon
Mihawk

sonuncuda kararsız kaldım.Dragon'u düzgün işlese adamda tam imparator havası vardı ama Oda bize hayal kırıklığı olarak sunacak.Beklentim ilk başlarken çok fazlaydı imaj olarak sonradan bozdu o imajı gözümde.

Buggy
Usopp
Nami
Chopper
Şimdi ciddi konu tabii ama Buggy ve Usopp'un o işbilirlik ve kıvrak zekayla imparator seviyesi olduğunu düşünün.Bildiğin dünyanın yarısına el atarlardı büyük kıtalar falan. :D

[
Nekomamushi-Yonkolar arasına çesitlilik katacak bir isim olduğu için eklemeye karar verdim .Yerine Inuarashi'de yazılabilir.

Buggy-Sama-Kivrak zekası ve şansını kullanmasının yanı sıra iş konusunda başarılı olması ile Yonko olmanın ağırlığını taşiyabilecek bir isim.

Eskiden Denizci olan güçlü bir isim-Yukarıdaki resim sizi yanıltmasın sadece ornek olsun diye koydum.Bu korsan tipi bir korsandan çok anti-kahraman olmaya daha müsait(tıpkı Z gibi).Hem bu sayede farklı bir bakıs açışına sahip olma imkanı yakalayabiliriz.

Urouge-Son ismimiz olarak Urouge'u koymaya karar verdim belli bir sebebi yok sadece sevdiğim bir karakter olması yetti.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık