Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Tavsiye (2)

The Mentalist tarzı dizi var mi dedektifli falan Sherlock izledim House falan izledim birde Lie To Me izledim o tarzda bir tane daha izlemiştim de unuttum ismini rus adamın teki vardı neyse işte o tarz dizi var mi başka :D

The Mentalist tarzı dizi var mi dedektifli falan Sherlock izledim House falan izledim birde Lie To Me izledim o tarzda bir tane daha izlemiştim de unuttum ismini rus adamın teki vardı neyse işte o tarz dizi var mi başka :D
Hannibal ve izlemediysen True Detective izle kesin.
Hannibal izlerken insanın karnı acıkıyor , buda aklında bulunsun.

Dexter'a bir bak istersen. Öncüleri izlemişsin. :) Biraz daha geniş çaplı olan Gotham var. Konusunu açmıştım;

http://www.korsanfan.com/konu/gotham.1796/

Ayrıca Fringe'e de bakmanı öneririm bu tarzın daha uçuğu ve evrenseli.

Monk izleyebilirsin, yüzden fazla fobisi olan bir dedektifi anlatıyor, her bölüm farklı bir konu olsa da, ana bir teması var. Bir mentalist değil ama beni eğlendirmişti.

The Good Place: https://www.nbc.com/the-good-place

Yanlışlıkla "İyi" yere (cennete) giden "kötü" bir kızın komedisi.

Dizi ana tema olarak iyilik/kötülük nedir sorusunu işliyor. Ahlak felsefesi yapıyor yani.

Özet: Başroldeki kız yanlışlıkla cennete gidiyor. Kötü olduğu için cennetin düzeni bozulup kaos meydana geliyor. Bunun ardından kız iyi biri olmak istiyor ve cennetteki ruh ikizi olan "ahlak profesöründen" ahlak dersleri almaya başlıyor ve olaylar gelişiyor.

Dört ana karakter: Hikaye, bir kötü kız, bir ahlak profesörü, bir tibetli rahip, bir de yardım sever bir milyoner etrafında dönüyor.

Felsefeye ilginiz varsa ya da komik bir şeyler arıyorsanız izleyin.

Alışılmışın dışında bir şey izlemek isterseniz, özellikle rahatlatıcı ve konusu farklı diyeyim. Anne with an e öneririm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık