Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

The Originals'ın ilk bölümünü izledim, epey ilgimi çekti. Ancak yorumlarda "önce Vampire Diaries izleyin, yoksa bazı yerleri anlamazsınız" diyenler çok, ne alaka onu çözemedim. @Smoker sen biliyorsundur bu serileri, ne yapayım sence?

The Originals'ın ilk bölümünü izledim, epey ilgimi çekti. Ancak yorumlarda "önce Vampire Diaries izleyin, yoksa bazı yerleri anlamazsınız" diyenler çok, ne alaka onu çözemedim. @Smoker sen biliyorsundur bu serileri, ne yapayım sence?
Doğru demişler, çünkü The Originals serisi The Vampire Diaries'in spin-offu olarak çekildi. Sen şu an Breaking Bad izlemeden Better Call Saul izliyorsun.

Onagh

London Spy final bölümüne kadar beni ekrana yapıştırmış bir diziydi. Finali için farklı sonlar hayal etsem de. İzlememiş olanlara tavsiye edebilirim.

Start up buradan görüp baktım da çok iyi dizi çıktı.
2'inci bölümü bitirdim 2'side çok iyiydi.
3.bölüm:Son sahnesi efsane komikti kahkaha atıyorum money money money money :hhh::hhh::hhh::hhh:

Son düzenleme:
dirk gently's holistic detective agency izleyen var mı :T youtube bu aralar douglas adams içerikleri öneriyor bana, biri direk diziyi yüklemiş izlenir mi acaba?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık