Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Netflixde start up diye bir kore dizisi var hayatimda boyle sacma bir sey gormedim, ustune top 10 listesinde 2. sirada yer aliyor. Keske hic bakmasaydim. :(
Kore dizileriyle haşır neşir değilsen acayip saçma gelmesi çok normal :d Bu arada başka ülkede yaşıyorsun galiba, daha yayınlanmadı tr'de

Silinmiş Üye

Kore dizileriyle haşır neşir değilsen acayip saçma gelmesi çok normal :d Bu arada başka ülkede yaşıyorsun galiba, daha yayınlanmadı tr'de
Maalesef degilim ya. Crash Landing on You izleyip begenmistim belki digerlerine de sans veririm dedim ama bu dizi beni sarmadi. Kime sorsam konulari da hep bu tarz diyor. :D Belki sureleri az olsa daha fazla sans verebilirdim. Evet Turkiye'de yasamiyorum Japonya'dayim. Burada ilk 10da en kotu 4-5 kore dizisi var.

Ama kardesim bak soyle diziler var fikrini degistirirsin dedigin hemen listeme ekleyebilirim. Smoker'in verdigi onerilerin arkasina ekleyebilirim.

Maalesef degilim ya. Crash Landing on You izleyip begenmistim belki digerlerine de sans veririm dedim ama bu dizi beni sarmadi. Kime sorsam konulari da hep bu tarz diyor. :D Belki sureleri az olsa daha fazla sans verebilirdim. Evet Turkiye'de yasamiyorum Japonya'dayim. Burada ilk 10da en kotu 4-5 kore dizisi var.

Ama kardesim bak soyle diziler var fikrini degistirirsin dedigin hemen listeme ekleyebilirim. Smoker'in verdigi onerilerin arkasina ekleyebilirim.
Dizilerin uzunluğu 16 bölüm falan olunca konu da basit olabiliyor, oyunculuklar da :d O yüzden normal dedim. Ben mesela çerezlik gözüyle bakıp izliyorum. Japonya mı?? Oha iyiymiş, kıskandım..

Ne tür izlersin bilmiyorum ama böyle bilindiklerden Goblin, Misaeng, Confession ve belki izlemişsindir ama Kingdom'ı önerebilirim

Silinmiş Üye

Dizilerin uzunluğu 16 bölüm falan olunca konu da basit olabiliyor, oyunculuklar da :D O yüzden normal dedim. Ben mesela çerezlik gözüyle bakıp izliyorum. Japonya mı?? Oha iyiymiş, kıskandım..

Ne tür izlersin bilmiyorum ama böyle bilindiklerden Goblin, Misaeng, Confession ve belki izlemişsindir ama Kingdom'ı önerebilirim
Dizi uzunlugu derken bolumu demek istemistim. Yalnis hatirlamiyorsam bolumleri 70-90 dakika araliginda. :(

Oneriler icin tesekkur ettim eger izleyip de sevdigim bir tur olursa farkli oneriler icin tekrar sorarim. :D

önerildi mi bilmiyorum ama true detectıve ilk sezonunu öneririm çok sağlam olaylar dönüyor Matthew McConaughey abi başrollerden biri çok da iyi oynuyor
polisiye macera dizisi bu kadar izlemeyen izlesin çok da popüler bir dizi zaten

Vikings Finali 30 Aralık Amazon Prime’da yayınlanacak.
Amazon, The Boys ve bununla birlikte burnuma girmeyi başardı.

Heyt be Jörmungand’a bak sen!
(God of War’dan esinlenmişler gibi geldi bana)

Silinmiş Üye

Start-Up

Seo Dal-Mi ve Won In-Jae iki kardeş. Baba kendi işini açmak istediğinde annenin ya çalış ya da boşanalım demesinden sonra ailenin yolları ayrılır. Dal-Mi babasını seçerken abla In-Jae annesini seçer ve annesinin zengin kocayı bulması ile beraber amerikaya gider. Kardeşinin seçimin yanlış olduğunu söyleyenler ve bundan pişman olacağını söyler. Babaanne ve babası ile yaşayan Dal-Mi'nin yalnız olduğuna üzülen babaanne torununun bir arkadaşı olmasını isterken dükkanına gelen ve orada kalmasına izin verdiği Han Ji-Pyeong'dan Dal-Mi'nin mektup arkadaşı olmasını ister. Mektup arkadaşının ismini gazeteden gördüğü matematik dehası olan Nam Do-san olarak belirler. Bir süre sonra iyi bir iş kuracak olan babası ölür ve aynı zamanda bizim sahte Nam Do-San olan Han Ji-pyeong babaanne ile yollarını ayırınca mektup arkadaşını da kaybeder Dal-Mi. Seneler sonra zengin ve başarılı ablası ile Sand-box'da karşılaşan Dal-Mi ona seçiminin yanlış olmadığını ve kanıtlayacağını söyler. Gerçek Nam Do-san'ı bulması ile beraber Sand-box içerisinde CEO programına katılıp beraber bir takım olurlar.

Bölüm sayısı: 16
Ortalama bölüm süresi: 70-90 dakika

Kendi yorumum: Burada diziyi beğenmediğimi söyledim daha sonra @Lynfield kore dizilerine haşır neşir değilsen normal dedi. Verdiği birkaç öneriye bakınca baştan sonra tekrar izlemeye karar verdim. Şikayet etmeden her bölümü dikkatlice izledim. Duygu yoğunluğu biraz saçma gelmişti ama insanların birbirilerine karşı yaptığı iyiliklerden sonra normal gelmeye başladı. Eğer boş zamanınız varsa izleyin derim. Hikayenin başlangıcı ve hepsinin bağlamı güzel olmuş.

Netflix Türkiye'de yokmuş, nereden izlenir bilmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık