Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Niye hatırlattın be ;(
Gelmiş geçmiş en muazzam çerezlik dizi olabilecekken sakız gibi uzattıkları için azalarak biten bir dizi oldu bu. Beşinci sezonunu bitirmeden bıraktım en ufak bir pişmanlığım yok. Final yapsalardı beş sezonda, diziyi baştan sonra sürekli izlerdim benim için sonu olmayan bir macera olurdu. Beş sezonluk diziye on beş sezon çekmek nedir anasını satayım.

Gelmiş geçmiş en muazzam çerezlik dizi olabilecekken sakız gibi uzattıkları için azalarak biten bir dizi oldu bu. Beşinci sezonunu bitirmeden bıraktım en ufak bir pişmanlığım yok. Final yapsalardı beş sezonda, diziyi baştan sonra sürekli izlerdim benim için sonu olmayan bir macera olurdu. Beş sezonluk diziye on beş sezon çekmek nedir anasını satayım.
Fanların bütüncül ısrarı. Keşke 5 de bitirselerdi. Şimdi başlayacak olana 5 sezon izle bitir derim.

Grantchester'ı bitirdim. Endeavour sevenlerin hoşuna gidecek türden bir dizi. Aynı kanal yapıyor zaten, güzel olaylar var içinde. Dönem polisiyesi sevenlere tavsiye ederim.

Grantchester'ı bitirmenin ardından başladığım dizi You oldu. Bu diziyi nedense kimse kendisi bulmamış, herkese bir arkadaşı önermiş. Bana da iş yerinden biri önermişti. Dizide Joe isimli bir elemanın, Beck isimli bir kıza olan saplantısını falan anlatıyor. Pilot bölüm iyiydi, devamı için merak uyandırdı. Ancak ilk bölümde canımı epey sıkan mantık hataları da yok değildi. Adam her gün kızın evinin önünde saatlerce duruyor, evi izliyor ve kimse adamın farkına varmıyor mesela. Evin önünde durma işini de gizli kapaklı değil, sokağın ortasında durarak yapıyor. Neyse, umarım ileride böyle şeyler görmem.

Grantchester'ı bitirdim. Endeavour sevenlerin hoşuna gidecek türden bir dizi. Aynı kanal yapıyor zaten, güzel olaylar var içinde. Dönem polisiyesi sevenlere tavsiye ederim.

Grantchester'ı bitirmenin ardından başladığım dizi You oldu. Bu diziyi nedense kimse kendisi bulmamış, herkese bir arkadaşı önermiş. Bana da iş yerinden biri önermişti. Dizide Joe isimli bir elemanın, Beck isimli bir kıza olan saplantısını falan anlatıyor. Pilot bölüm iyiydi, devamı için merak uyandırdı. Ancak ilk bölümde canımı epey sıkan mantık hataları da yok değildi. Adam her gün kızın evinin önünde saatlerce duruyor, evi izliyor ve kimse adamın farkına varmıyor mesela. Evin önünde durma işini de gizli kapaklı değil, sokağın ortasında durarak yapıyor. Neyse, umarım ileride böyle şeyler görmem.
You güzel bir çerezlik dizi. Sürekli olarak merak unsurunu diri tutuyor fakat mantık hatası birkaç tane var, özellikle kimisi göz yuvarlamana sebep olacak cinsten.

You'yu bugün bitirdim. Dizi resmen atanamamış Dexter gibi bir şey. Aslında ilk sezondaki obsesif aşık olayı iyiydi, ama olayı farklı bir şeye çevirdiler. O yönden pek hoşuma gitmedi, dizi tam çerezlik, merak duygusunu üst planda tutuyor ve kendini izletiyor.

You'nun ardından başladığım dizi ise 100 bölümlük uzun soluklu bir seri olduğundan sürekli ertelediğim Nip/Tuck oldu. Dizinin konusu için plastik cerrah olan iki doktorun başından geçen olaylar diyebiliriz. Pilot bölümü izledim, gerçekten şahane bir iş çıkarmışlar. Bu diziyi efsaneler arasında saymalarına şaşmamak lazım. Yedi sezonluk bir dizi olduğundan belki ileri sezonlarda fikrim değişebilir, ama ilk bölüm itibariyle iyi bir izlenim bıraktı. Yalnız midesi hassas olanlara önermem, zira ameliyat sahneleri epey fena. Milletin dişlerini söküp, kulak diplerini açıp, göz kapaklarını falan kesiyorlar. Hele bir göbekten yağ alma işlemi sahnesi vardı ki, insan oturduğu yerden rahatsız oluyor.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık