Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Silinmiş Üye

The expanse dizisine azicik ara vereyim baska dizilere bakayim dedim. The Queen's Gambit dizisine baktim. Guzel dediler ben de 7 bolum cok iyi sekilde akar gider dedim ama hic begenmedim yahu. Bu diziyi begenenler niye begendi ben halen anlamadim. Mr. Shaibel olumune ben daha cok uzuldum kiz sonradan fark etti adamin onemini.

Izleyecek olanlar varsa yav en azindan zaman gecsin mantigiyla izlesin.

Deadly Class başta fena değildi de sonradan kötü gitti, neyse yine de hiç izlenmez falan değil çerezlik bir şeydi 4-5/10

Silinmiş Üye

The Punisher izlemeye basladim suanlik bam bam izliyorum yaov. Boyle giderse cabuk bitiririm diye dusunuyorum.

Silinmiş Üye

Sürükleyici değil mi ya ? :(
Yok kanki baya bir surukleyici ama ben biraz ortamdan sikildim sanirim. :D Onun etkisi ile farkli bir seriye baslayayim dedim. Zaten The Queen's Gambit kisa oldugu icin hemen bitti yani.
Bana daha baslamadim deme valla kalpten giderim he. :(

Sonunda The Boys'un ilk sezonunu bitirebildim. Gerçekten son yılların en sağlam yapımlarından bir tanesi olduğunu söyleyebilirim. Uzun bir inceleme yapasım yok. Billy'nin güzel tasarlanmış bir karakter olduğunu söylemem gerekiyor. İlk bölümlerde kendisine çok ısınamamıştım. Geçmişini gördüğümde kendisine olan ilgim arttı. Spoiler yazmak istemiyorum ama öfkesini çok güzel anlattılar bence. Homelander ise apayrı bir karakter. Dizinin başından sonuna kadar korkutucu bir havaya sahip. İyi yazılmış bir şrfsz. 2. sezonu izleyip izlememek arasında kaldım. Çünkü azımsanmayacak bir kesim 2. sezonu çok sevmemiş. Dizinin sjw ve feministliğe kaymasının ana neden olduğunu söylüyorlar. Gerçekten öyle mi, yoksa sadece abartı mı? Aranızda 2. sezonu izlemiş olanların tavsiyesini almak isterim.

Sonunda The Boys'un ilk sezonunu bitirebildim. Gerçekten son yılların en sağlam yapımlarından bir tanesi olduğunu söyleyebilirim. Uzun bir inceleme yapasım yok. Billy'nin güzel tasarlanmış bir karakter olduğunu söylemem gerekiyor. İlk bölümlerde kendisine çok ısınamamıştım. Geçmişini gördüğümde kendisine olan ilgim arttı. Spoiler yazmak istemiyorum ama öfkesini çok güzel anlattılar bence. Homelander ise apayrı bir karakter. Dizinin başından sonuna kadar korkutucu bir havaya sahip. İyi yazılmış bir şrfsz. 2. sezonu izleyip izlememek arasında kaldım. Çünkü azımsanmayacak bir kesim 2. sezonu çok sevmemiş. Dizinin sjw ve feministliğe kaymasının ana neden olduğunu söylüyorlar. Gerçekten öyle mi, yoksa sadece abartı mı? Aranızda 2. sezonu izlemiş olanların tavsiyesini almak isterim.
Diziyi beğendiysen 2. sezonu izlemekle izlememek arasında neden kararsız kaldın ki izle kendin gör.

İkinci sezonunu ancak şöyle sevmemiş olabilirler hani ilk sezona 10 üzerinden 10 vermişlerdir ikinci sezon onların gözünde 9'a düşmüştür falan yani. Kafanda Game of Thrones'un son 4 sezonu gibi bir şey canlanmasın. Milletin yorumunu da her konuda bu kadar ipleme başla vakit kaybetmeden. İkinci sezonu da bombadır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık