Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Bu biraz saçma olurdu bence. Superman ömrünü dünyada geçirdiği için Kripton atmosferi onu fazlasıyla zorluyor ve Kriptonit zayıflatıyor. Homelander'ın ise böyle bir şeyi yok. Çizgiromanlarını okumadığım için emin olamıyorum ama belki ileride güç engelleyebilen bir şey çıkmıştır. Bunun dışında bu adamı sadece sağlam bir süper güç etkileyebilir gibi duruyor.
Bilmediğim için sordum. Homelander çok güçlü bir antisi ya da dezavantajı olması gerektiğini düşündüm. Bilen arkadaşlar aydınlattılar sağolsunlar. Artık diziyi farklı bir bakış açısı ile izleyeceğim.

Bu biraz saçma olurdu bence. Superman ömrünü dünyada geçirdiği için Kripton atmosferi onu fazlasıyla zorluyor ve Kriptonit zayıflatıyor. Homelander'ın ise böyle bir şeyi yok. Çizgiromanlarını okumadığım için emin olamıyorum ama belki ileride güç engelleyebilen bir şey çıkmıştır. Bunun dışında bu adamı sadece sağlam bir süper güç etkileyebilir gibi duruyor.
Ben çizgi romanları okumadım ama fiziksel olarak yenilmez ve duygusal olarak dengesiz biri olduğu için tahminim antisi zihin kontrol etme yada ilizyon tarzında bir şey olabilirmiş.

Sezon bitsin, The Boys ile ilgili kapsamlı bir yazı yazacağım. Neler değişti, aslında ne olmalıydı ve ek bilgiler gibi şeyler olacak.
Çok iyi olur. Baktım çizgi romanı 76 bölümmüş sadece. Dizi bitince çizgi romanını okuyacağım ama kaç sezon sürecek bilmiyorum zevkimin baltalanmasını istemem. Dizi bu sezonla sonlanırmı ya da bir sezon daha görür müyüz?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık