Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Geçende Amelie izleyecektim. Telif hakkından dolayı kaldırılmış her yerden. Ama telif hakkı nerede bilmiyorum sorun o. Hiçbir yerde yok. Fransızlar komple türkiyeye siz izlemeyin lan diye mi telif koymuş ne yapmış acaba.

Silinmiş Üye

Yani illa vardır kıyıda köşede izlemediğim şeyler de. Bu aralar dizi/film de izlemediğim için gerek yok. Şuan ilk ay prime bedava olduğu için ona üye oldum. The Boys'u oradan takip ederim artık. :D
Ooo hayirli olsun. Prime guzel ya, zaten kutuphane genisledikce daha da guzellesiyor. Umarim fiyati da artmadan boyle devam eder. :D The boys'dan tek dilegim black noir ile bitsin. :D

Silinmiş Üye

Gelişmesi gerekiyor baya. Ben fazlasıyla Disney+'ı bekliyorum açıkçası. :/
Ya aslinda gelismesi kotu. :D Bir sure sonra o para ile sadece prime icerikleri izliyorsun. Daha sonra digerleri ulke icerikleri falan oluyor satin aliyorsun veya kiraliyorsun. Daha da sonra kendi amazon prime kanallari cikiyor bunlarda yemek, dizi, spor, vb sekilde ayriliyor. :D Degisen birsey olmuyor gerci sen prime icerikleri izliyorsun ama daha fazlasi icin ek paket aliyorsun.

Ya aslinda gelismesi kotu. :D Bir sure sonra o para ile sadece prime icerikleri izliyorsun. Daha sonra digerleri ulke icerikleri falan oluyor satin aliyorsun veya kiraliyorsun. Daha da sonra kendi amazon prime kanallari cikiyor bunlarda yemek, dizi, spor, vb sekilde ayriliyor. :D Degisen birsey olmuyor gerci sen prime icerikleri izliyorsun ama daha fazlasi icin ek paket aliyorsun.
Ben prime gaming için üye oldum tekrar o da hata veriyor. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık