Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Ben ihtiyacım olmadığı halde aldım. 500 gb indirilmiş dizi var, boşuna bir de internetimi yemesin. Ancak ayda 8 lira çok az bir miktar. Bu paraya dönerin yanında ayran bile vermezler.
Aynen öyle :D Ne kadar sorduğum kişi de varsa hepsi bugün almış.Bazıları bu haberi duyunca Netflix üyeliğini direkt iptal etmiş zaten.

Silinmiş Üye

Amazon yakinda kanallari ve kanal iceriklerini de eklerse fiyati yine artar bence. :/

Silinmiş Üye

Amazon hiçbir şey yapmayıp sadece Kindle getirse bile bizim memleketten dünyanın parasını kazanır.
Bende iki tane var cidden cok kullanisli. Goodreads ile hem okuduklarimi paylasiyorum hem de guzel tavsiyeler veriyor. Bazi modeller guncelleme almiyordu simdi onlara da guncelleme gelecekmis. Belki de paperwhite 2017 guzel fiyattan gelir.

Yani internet yada herhangi bir abonelik gibi taahhüt barındırmadığı için sıkıntı olmaz. Mesela izleyeceğin bir dizi netflixe gelir o ay onu alırsın. Öteki ay başka bir platform kullanırsın gibi. Netflix gibi kullanım açısından rahatlık sağlayan platformların olması da ayrıca güzel bir yanı. Korsan izleme sitelerinde virüs yeme olasılığın fazla çünkü. Ve mobilden bir şey izlemek imkansız gibi geliyor bana korsan sitelerde.
Mobilden izlemek rahat ya. Dizibox gibi yerlerden çok rahat izleyebiliyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık