Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

İlk kısmı adam iyi hoş yazmış da, nedenini yazmamış. Yani neden üçüncü bir Jonas ve Martha ortaya çıkıyor, belli değil. İki tane çizgisel ilerleyen bir zaman var, bunların oluştuğu anı yok etmek, üçüncü birinin açılmasına neden olmaz. Olsaydı eğer, Jonas ve Martha zaman makinesinin yokluğunda varlıklarını sürdürebildikleri için kaybolmazlardı.
Aşağıdaki yorumlara tam anlamıyla tatmin olmayabilirsin. Yani artık dizi hatası mı dersin yoksa kendi yorumuna mı çekersin bilemem. Çünkü dediğim gibi, yeniden doğmalarının imkanı yok. :D

Niyeyse direkt olarak link atamıyorum, . ile com'u birleştir. https://www.reddit. com/r/DarK/comments/hgq1wd/episode_discussion_s03e08_the_paradise/fw6dc5r/

Aşağıdaki yorumlara tam anlamıyla tatmin olmayabilirsin. Yani artık dizi hatası mı dersin yoksa kendi yorumuna mı çekersin bilemem. Çünkü dediğim gibi, yeniden doğmalarının imkanı yok. :D

Niyeyse direkt olarak link atamıyorum, . ile com'u birleştir. https://www.reddit. com/r/DarK/comments/hgq1wd/episode_discussion_s03e08_the_paradise/fw6dc5r/
Zaman yolculuğu varsa işin içinde, paradoks olmaması mümkün değil. Her şekilde saçma olur, ama DARK'ta bu saçmalık daha tutarlı.

Zaman yolculuğu varsa işin içinde, paradoks olmaması mümkün değil. Her şekilde saçma olur, ama DARK'ta bu saçmalık daha tutarlı.
O zaman tam düşündüğüm gibi çıkmaza girdik. Artık öyle mutlu mesut yaşayacaklar çünkü, dizinin yapımcısı değilim ama anladığım bu. Dediğim gibi konuşmuşlar senin sorduğun soruyu ama ikna olmadıysan seni suçlayamam, bizzat senariste sorman gereken veya açıklamaları gereken bir konu olabilir. Ve aslında bu konuyu konuşarak kendi aramızda bir çıkmaza girmiş oluyoruz, Adam ile Eva gibi. ?

O zaman tam düşündüğüm gibi çıkmaza girdik. Artık öyle mutlu mesut yaşayacaklar çünkü, dizinin yapımcısı değilim ama anladığım bu. Dediğim gibi konuşmuşlar senin sorduğun soruyu ama ikna olmadıysan seni suçlayamam, bizzat senariste sorman gereken veya açıklamaları gereken bir konu olabilir. Ve aslında bu konuyu konuşarak kendi aramızda bir çıkmaza girmiş oluyoruz, Adam ile Eva gibi. ?
Dizi her yönüyle güzeldi. Yani mantık hataları mecburen var, ama bu beni rahatsız etmedi.

Netflixde ilk 10 hep ama 1 bölüm bile izleyemedim. :(
Dil geliştirme amaçlı kullanıyorum da o kısımlara hiç bakmadım. Better Call Saul ve Yu yu Hakusho bakıyorum sadece. Bir de arada Brooklyn Nine Nine. After Life'ı izlemiştim o da vardı. Çok kurcalamıyorum, kurcaladığımda da görmedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık