Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

DARK'ı bitirdim, güzel dizi.
Ben Dark'ı çok severim fazla uzatmadan bitirmeleri güzel.

Gece 3x1'i izledim, sonuna dair bir iki ufak çaplı şey öğrendim yine millet birbirinin dedesi falan çıkmış sanırım. bunu güzel yedirebilmiş mi merak ediyorum. 2. Sezonda Elizabeth annesinin annesi çıkmıştı, paradoks klişesi olduğu için sokmak zorunda hissettiler gibi geliyor, hoşuma gitmemişti o hareket.

Ben Dark'ı çok severim fazla uzatmadan bitirmeleri güzel.

Gece 3x1'i izledim, sonuna dair bir iki ufak çaplı şey öğrendim yine millet birbirinin dedesi falan çıkmış sanırım. bunu güzel yedirebilmiş mi merak ediyorum. 2. Sezonda Elizabeth annesinin annesi çıkmıştı, paradoks klişesi olduğu için sokmak zorunda hissettiler gibi geliyor, hoşuma gitmemişti o hareket.
Yine açık var, ama dizi her açığı kendince açıklamaya çalışmış. Bana mantıklı geldi yani.

Yine açık var, ama dizi her açığı kendince açıklamaya çalışmış. Bana mantıklı geldi yani.
Final hakkında ne düşünüyorsun? En sonda ne mesajı vermek istemişler. Asıl dünya ayakta kalıyor. Alternatif 2 dünya yok olduğu için kız ve erkeğin o yaşadığı şeyler ortadan kalkıyor zaten. Asıl dünyada da daha henüz doğmadıkları için gelecekleri nasıl olacak bilmiyoruz. Her ikisinin de zamanın durması sırasında birbirlerini görmesi ileride yollarının kesişeceğini gösteriyor gibi geldi bana. Asıl soru en son sahnede oldu. Orada gözünde sıkıntı olan adama bir şeyler oldu gibi, tam çözemedim. Bir de kadnın doğacak çocuğa isim olarak Jonas vermesi her şeyin yoluna girdiğini falan mı gösteriyor, yoksa ana dünyada bir problem olacağını mı gösteriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık