Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Digimon İlk Sezon Kötüleri (Nostalji)

En Sevdiğiniz Kötü Karakterler ?

• Kullanılan toplam oy
    18
Melek digimonların daha güçlü olmasının bir sebebi var mı ?

Mesela angemon,tüm digimonların 1.evresinden daha güçlüydü.

Acaba o da superevrim geçirse seviyesi ne olurdu ?
Özellikte neden güçlü olduklarının söylendiğini hatırlamıyorum ama kutsal digimonlar bunlar. Kutsal olmaları sebebiyle ayrılıyorlar diğerlerinden ve normal değil karanlık digimonlara karşı ciddi avantajları var daha çok. Misal ilk sezon Angemon kendisinden üst seviye bir digimonu (Phantomon) teklemişti ki mümkün değil göremeyiz bu tip galibiyetler. Yenmese bile en azından bir süre tutabildiklerini görüyoruz. Angemon vs Vamdemon, HolyAngemon vs Piemon, HolyAngemon vs BlackWarGreymon gibi.

Bunların son seviyeleri de digital dünyanın koruyucuları ve tanrının hizmetkarları. Sadece üç taneler bu arada.

İkinci sezonda olması lazım.

İkinci sezonda Seraphimon gözükmedi hiç. Pegasmon yumurta evrimiydi patamonun, Digimonların normal gelişmesini engelleyen kuleler vardı, onun için geçici bir durumdu yumurta gelişimi.

Angemon'un Shakkoumon formunu gördük Ankylomon ile olan birleşmesiyle. HolyAngemon'u da çok göremedik misal ki BlackWarGreymon'a kafa tutmuşluğu da var. :)

İkinci sezonda Seraphimon gözükmedi hiç. Pegasmon yumurta evrimiydi patamonun, Digimonların normal gelişmesini engelleyen kuleler vardı, onun için geçici bir durumdu yumurta gelişimi.

Angemon'un Shakkoumon formunu gördük Ankylomon ile olan birleşmesiyle. HolyAngemon'u da çok göremedik misal ki BlackWarGreymon'a kafa tutmuşluğu da var. :)
Digimon anksiklopedisi gibisin,maşallah.

Şimdi baktım tekrar da 2 megaya bildiğin tek atıyor.Ama sonra op mantığı işliyor. :D Bunlara zaten hep sinir olurdum one piece de böyle olunca Doflamingo fanı olmayayım da ne yapayım.:hhh:
o ne ya öyle biri güneş topu firlatıyor biri ağzından buz kütlesi ama 2 bıçağa düşüyolar krwidjahjrajhdaehy:oleyo2:

Melek digimonların daha güçlü olmasının bir sebebi var mı ?

Mesela angemon,tüm digimonların 1.evresinden daha güçlüydü.

Acaba o da superevrim geçirse seviyesi ne olurdu ?
Melek - Şeytan muhabbeti işte şeytani güçlerin daha doğrusu virüs tipi digimonların antisiydi bunlar.Pokemon'daki avantaj meselesi gibi.Angemon saldırınca Myotismon'u bile yaralıyordu öyle ters etkiliydi yani.Onun dışında genele karşı o kadar güçlü olmamaları lazım diye biliyorum ama emin değilim tabii.

o ne ya öyle biri güneş topu firlatıyor biri ağzından buz kütlesi ama 2 bıçağa düşüyolar krwidjahjrajhdaehy:oleyo2:
Bıçak değil kılıç.Burada da kılıç ustası olan tek atıyor.:oleyo2:

Çoğu efsane seriyi izlemiş olmama rağmen Digimon izlemedim. Zamanında Türkçesini bulamamıştım galiba.

İkinci sezona çok hakim değilim zaten. Kanal D yayınlarken eş zamanlı izlemiştim. ?

SonundaMyotismon çıkınca şok olmuştum. Onu hatırlıyorum.

Arka plana 1-2 güzel ost de koymak lazım. Düşmanlar çıktığında elektro gitar ağırlıklı ostlerine de çok düştüğüm bir seridir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık