Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Digimon İlk Sezon Kötüleri (Nostalji)

En Sevdiğiniz Kötü Karakterler ?

• Kullanılan toplam oy
    18
Bebelerin savaştığı bir seri için fazla hardcore villainler var Digimon'da ya enteresan bir olay. Çok hatırlamıyorum açıkçası seriyi o yüzden çakma Griffth'e oy verdim en tehlikeli o duruyor.

Açıklamalar nereden ? Piedmon ve Myotismon başka yahu karar veremiyorum.Biz vs everyone kavramını Myotismon’dan 2 vs 1’de adam tokatlamayı da Piedmon’dan öğrendik.Shonen hazırlığı resmen.
Şimdi baktım Myo ile Piedin birleşimi bir digimon varmış, Boltboutamon.

Herifler iki efsaneyi birleştirmiş.

Teşekkürler. Yugioh ve Pokemon'un tr altyazısı da olsa keşke. :( Ağlıyorum. :(

@Kaido_93
Sen bilirsin bence. Şimdi bir sürü de digimon serisi çıktı yeni yeni. Ne yapayım bunu mu izleyeyim yoksa onları mı? Bi yol göster.
Bu arada bir not bırakayım, Turkanimeden izlemek daha iyi olabilir zira video içindeki yazıları da çevirmişler Digimon'lar ortaya çıktığında yapılan türü, seviyesi gibi. Animekalesindeki videoda o tanıtımlar direk Japonca :)

Son düzenleme:
Şimdi baktım Myo ile Piedin birleşimi bir digimon varmış, Boltboutamon.

Herifler iki efsaneyi birleştirmiş.
Vardır ama işte onlar da genelde ikinci jenerasyon pokemonlar gibi alışması zor olabilir.
Chaos Piedmon görmüştüm anime dışında neler neler var.Şunlar zaten hiçbirşey sonraki sezonlarda kat kat güçlü digimonlar savaş lordu gibi 7 şeytan lordu var bildiğim kadarıyla.Öyle bilgiler görmüştüm.

Sırayla hepsini izle bence. Ancak sadece adventure serilerini izlemeyi düşünüyorsan kronolojik sırayla izle hepsini :good:
Böyle mangası neyse onu izlemeyi severim. Filler veya alakasız şeyleri izlemeyi sevmem. Kafamı karıştıran şu 2020'de yenisi çıktı ya. İlk sezonun aynısı ise onun yeni hali ise direkt onu izleyeyim?
Bu arada bir not bırakayım, Turkanimeden izlemek daha iyi olabilir zira video içindeki yazıları da çevirmişler Digimon'lar ortaya çıktığında yapılan türü, seviyesi gibi. Animekalesindeki videoda o tanıtımlar direk Japonca :)nasılsın
Tamamdır. Türkanimeden bakacağım.

Böyle mangası neyse onu izlemeyi severim. Filler veya alakasız şeyleri izlemeyi sevmem. Kafamı karıştıran şu 2020'de yenisi çıktı ya. İlk sezonun aynısı ise onun yeni hali ise direkt onu izleyeyim?

Tamamdır. Türkanimeden bakacağım.
İlk sezon rebootu ama baya değiştirilmiş hali. İlk sezonu izle ondan sonra bunu yine izle bence. İlk sezonun verdiği hissi veremiyor çünkü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık