Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Digimon Adventure 2020

Tekrar çekilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    12
Şunları da atayım. Her evrime ayrı müzik yapmaları çok hoş ve baya harika olmuşlar. Son seviye ve Omegamon'a özel müzikleri de sabırsızlıkla bekliyorum.

Sadece ilk bölümü izlemiştim. O kadar filler gelmişti ki devamını getiremedim. Ki Toei yaptığını öğrenince de soğudum zaten direk.
Aslında orijinal hikayede o şekilde ilerliyordu. Animeden sonra çıkan bir film tüm olayların öncesini anlatıyordu ama animede bir şekilde çocuklar geçmişi hatırlamıyordu. Burda biraz daha farklı ilerlemişler ama orijinalinden çok da farklı değil.

İlk 2 bölüm film hikayesi tadında, 3 ve sonrası da normal anime tadında ilerliyor.

@Kaido_93 yaptıkları en iyi şeylerden biri de 20 küsür senedir digimonların seslendirmenlerini değiştirmemeleri bence. (gomamon ve tentomon favorim seslendirme konusunda) Keşke çocukların sesleri de ilk serideki gibi olsaydı ama yapacak bir şey yok, bu şekilde de gayet iyi.

Aslında orijinal hikayede o şekilde ilerliyordu. Animeden sonra çıkan bir film tüm olayların öncesini anlatıyordu ama animede bir şekilde çocuklar geçmişi hatırlamıyordu. Burda biraz daha farklı ilerlemişler ama orijinalinden çok da farklı değil.

İlk 2 bölüm film hikayesi tadında, 3 ve sonrası da normal anime tadında ilerliyor.

@Kaido_93 yaptıkları en iyi şeylerden biri de 20 küsür senedir digimonların seslendirmenlerini değiştirmemeleri bence. (gomamon ve tentomon favorim seslendirme konusunda) Keşke çocukların sesleri de ilk serideki gibi olsaydı ama yapacak bir şey yok, bu şekilde de gayet iyi.
Kesinlikle katılıyorum. Digimon'ların sesleri değişseydi seriden soğurdum ama aynı sesler olunca izlememek mümkün değil. Dediğin gibi çocukların da aynı kalsaydı keşke ama şuan ki sanatçıların da eskilere yakın bir ses tonu olduğundan pek sıkmıyor beni.

Gomamon'un sesini ben de severim çünkü Junko Takeuchi(Naruto) seslendiriyor yani :D Ayrıca Gabumon, Palmon ve Tentomon'un da seslerini diğerlerinden bir tık daha iyi bulurum.

Şaka maka 50. bölüme gelmiş seri. Pandemi sebepli geçen yıl verilen iki aylık ara verme dışında aralıksız geliyor bölümler. Hedeflenen 66 bölümde bitecekse yaz sonunda finale geliriz sanırım.

Kötü karakterlerin bu kadar gerilim yarattığı başka bir seri yoktur sanırım.

Gozuktuklerinde illa birilerini de götürüyorlardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık