Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Devrim Ordusu'nun Gücü

Sizce ?

• En fazla Yonkou Tayfası kadar güçlüdür.

Kullanılan: 39 50.6%
  • Şuan ki denizciler kadar güçlüdür.

Kullanılan: 18 23.4%
  • Hükümet (Denizciler Dahil) kadar güçlüdür.

Kullanılan: 10 13.0%
  • Bir Yonkou Tayfası kadar bile güçlü değildir.

Kullanılan: 10 13.0%

• Kullanılan toplam oy
    77
Şimdi düşününce bunlar devrimci.Üst kademelerden ajanları olması beni sasirtmaz.Hatta Borsalino 'nun Devrimci olduğunu düşünüyorum.Ama sadece temenni teorik temelli değil.

Ana tayfasını yonko tayfası ezer geçer.Sayı üstünlüğü düzenli orduyla belki zorlar ama bir yonko wb gibi müttefik çağırsa yine ezer bunları.Hükümeti yıkacağını sanan hayalperestler bunlar.Yıllardır yaptıklarının kat kat fazlasını bizim tayfa tek başına yapacak hemde kısa sürede.

Hükümet kadar güçlüdür. Düşünün Dragon Rogerin idamında bu işe başladı desek 24 yıldır ordu topluyor, müttefik ediniyor demektir. 12 yıl önce Goada yeterince gücüm yok diyorken 2 yıl önce Loguetownda dünya cevabımızı bekliyor dedi. MF savaşından sonra tüm komutanları toplantıya çağırdı, Dressrosa arcından sonra da komutanların toplanmasını emretti. Yine Dressrosa nın düşmesiyle birlikte Nw krallıklarinın bir kısmı devrimcilere geçerken Dragon hükümet buna sessiz kalmayacak diyordu. Reverie arcında daha net göreceğiz ama artık son savaş için şartların oluşmuş olması gerek. Bu yüzden şu an hükümete denktir diyorum, ilerde Yonkolar temizlenip bölgeleri devrimcilere geçerse ve NWden kuvvetli takviye gelirse hükümeti bile geçebilirler. Olaya bireysel bakmamak lazım. Bir ada ele geçirince milyon tane askeri oluyor devrimcilerin. Ki ordaki güçlü savaşçılar da müttefik oluyor. Sabonun 1. Komutan olması düşündürse de sağlam müttefik çıkaracak bence Dragon.
Vay be +1.

Son düzenleme:
Şimdi düşününce bunlar devrimci.Üst kademelerden ajanları olması beni sasirtmaz.Hatta Borsalino 'nun Devrimci olduğunu düşünüyorum.Ama sadece temenni teorik temelli değil.
Senin yorumunu okuyunca bakış açım değişti. Karasakal bunları bir anda nasıl dağıttı diye merak ediyordum. Bunların asıl kritik adamları hükümet içinde belirli yerlere konuşlanmış olabilir. Borsalino gibi hükümetin üst seviyelerindeki adamlar aslında devrimciyse, bunların hakkaten bir devrim yapabilecek kapasitede olduğunu düşünürüm. Öyle olmasa bile hala BM ve Kaido dan sağlam ve güçlü görüyorum bu teşkilatı..

Kizaru, Kuzan, Fujitora gizli Devrimci. Bunları diyenlerin haksız da sebepleri yok ama çoğu yanlış çıkacak. Yoksa final savaşında Akainu vs ALL izleyeceğiz. :D

Roger WBye hadi wGyi devirelim dese WB bana ne, benim için tek önemli şey aile, başka hiçbir şeyle ilgilenmiyorum derdi. Baksana Roger WBye Raftelin yerini söyleyim mi sana demiş, ilgilenmiyorum demiş WB. Luffyinin farkı burada olacak işte. Herkesi etrafında toplama gücüyle nereye gitse tereddütsüz arkasından gelen bir kitle oluşturuyor. WB bile Luffyden etkilendi bu çocuğu takip edin dedi, Rogerin eksiği buydu, arkasında hep düsman bıraktı, onu şeytan diye bildiler. Squardo vs ortada. Luffyi de 8 metrelik canavar sanıyorlardı ama tanışınca işler değişiyor işte.
Trollemediğinde güzel yorumlar yapıyorsun. Luffy ve Roger'ın etkisindeki zıtlık güzel nokta gerçekten de.

Kizaru, Kuzan, Fujitora gizli Devrimci. Bunları diyenlerin haksız da sebepleri yok ama çoğu yanlış çıkacak. Yoksa final savaşında Akainu vs ALL izleyeceğiz. :D
Fujitora nın amacı belli. shichibukai yi ortadan kaldırmak.. Bu adama fazladan bir amaç daha verilip devrimci olması çok uç nokta olur bence. Kizaru yu sadece güç olarak tanıyoruz, karakter olarak tanımadığımızdan peşinde olduğu şey gizemini koruyor. Devrimci çıkarsa ortalık şenlenir :D Akainu zaten agresifliğiyle bulunduğu tarafa bağlılığını net olarak belli ediyor. Garp hakkında çok farklı düşüncelerim var. Bu yüzden Kuzan hakkında net konuşamıyorum ama devrimci olma olasılığı yok bana göre.

Senin yorumunu okuyunca bakış açım değişti. Karasakal bunları bir anda nasıl dağıttı diye merak ediyordum. Bunların asıl kritik adamları hükümet içinde belirli yerlere konuşlanmış olabilir. Borsalino gibi hükümetin üst seviyelerindeki adamlar aslında devrimciyse, bunların hakkaten bir devrim yapabilecek kapasitede olduğunu düşünürüm. Öyle olmasa bile hala BM ve Kaido dan sağlam ve güçlü görüyorum bu teşkilatı..
Yoksa hükümete karşı çok başka bir koz bulundurmak zorunda.Sadece Dragon ile olacak iş değil

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık