Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Devrim Ordusu'nun Gücü

Sizce ?

• En fazla Yonkou Tayfası kadar güçlüdür.

Kullanılan: 39 50.6%
  • Şuan ki denizciler kadar güçlüdür.

Kullanılan: 18 23.4%
  • Hükümet (Denizciler Dahil) kadar güçlüdür.

Kullanılan: 10 13.0%
  • Bir Yonkou Tayfası kadar bile güçlü değildir.

Kullanılan: 10 13.0%

• Kullanılan toplam oy
    77
Bir yonkouyu yenecek güçleri yoktur. Kuru kalabalık.

Sabo İvankov inuzama gibilerini gördük. Hadi Sabodan güçlü bir bilemedin iki komutanı olsa yine tırt.
Ordu sistemini bir görmek lazım, kaça ayrılıyor, başlarındaki komutanlar kim falan filan :D

20 küsür yıllık bir oluşum sırtını sadece Sabo'ya dayamaz.

As adamları yonkou tayfası kadar güclü derken hükümetin yonkoulardan da mı üstün oldugunu düsünüyorsun?
Dragon yonkou kadar olsa ilk bir kaç adamı da yonkou komutanı olsa bir yonkou tayfası kadar ederler as adamları ile. Düz asker sayıları daha çoktur. Hükümet de bir yonkoudan elbette güçlüdür.

Edit: En fazla bir yonkou tayfası şıkkını işaretledim çünkü en az bir yonkou tayfasına en yakın şık oydu.

Dragon yonkou kadar olsa ilk bir kaç adamı da yonkou komutanı olsa bir yonkou tayfası kadar ederler as adamları ile. Düz asker sayıları daha çoktur. Hükümet de bir yonkoudan elbette güçlüdür.
Bence hükümet yonkoulardan baya tırsıyor. Gerekce olarak iki sebebim var
1.Wb ile shanks baglantı kurdugunda bi altlarını pisletmedikleri kalmıstı.
2. Dedigin gibi siklet üstü olsa yeni dünyayı yonkoular hükmediyor olmazdı.

Hükümetin de elbette gizli kozları falan vardır ama onlardan güclü olsalar bence coktan bi yoketme girisiminde bulunurladı.Bence su an yonkou>hükümet>devrimciler

Hükümetin de elbette gizli kozları falan vardır ama onlardan güclü olsalar bence coktan bi yoketme girisiminde bulunurladı.Bence su an yonkou>hükümet>devrimciler
Hükümet dediğin denizciler hariç ise belki de eğer denizciler dahilse çok yanlış gelmissin.Denizcilerin bir yonkou tayfasına yaptıkları ortada.2 amiral terlememiş,Sengoku ve Garp savaşa dahi girmemişken bir yonkou tayfasını eze eze yendiler.

Değil hükümet sadece denizciler bile bir yonkoudan güçlü olduklarını MF savaşını kazanarak gösterdiler zaten.

Yonkou var yonkou var. Ben aralarında çok fark olduğunu düşünüyorum. BM tayfası açık ara fark en güçsüzüdür benim gözümde.

BM<Kaido<Devrimciler<BB<Shanks<Hükümet

Normalde oluşum olarak yonkou'dan daha güçlü bir oluşuma sahip olmaları lazım. Beklentim bu yönde ama ne çıkar bilmiyorum. Ha en azından yonkou kadar güçlüdürler diyeyim.

Değil hükümet sadece denizciler bile bir yonkoudan güçlü olduklarını MF savaşını kazanarak gösterdiler zaten.
Hükümetten kastınız ihtayar heyeti ise zaten onların gücünü veya amacını görmedik o yüzden gözünüzde bu kadar büyütmenize gerek yok. Keza kutsal ejderlerde güclü degiller ama saygı duyuluyor bir sekilde. Belki ihtiyar heyetide aynı pozisyondadır.

Hükümet dediğin denizciler hariç ise belki de eğer denizciler dahilse çok yanlış gelmissin.Denizcilerin bir yonkou tayfasına yaptıkları ortada.2 amiral terlememiş,Sengoku ve Garp savaşa dahi girmemişken bir yonkou tayfasını eze eze yendiler.
Hükümetin gücünü ben henüz kafamda oturtmadım o yüzden bir sey diyemicem. Ayrıca yendi diyorsunuz aama Wb basından beri kendini tutuyor ace zarar gelmesin diye. Bunu sengoku zaten kendisi söylüyor.
Ordaki savas kurtarma operasyonu gibi birseydi karsı tarafı yoketme amaclı degildi kaldıki zaten wb yonkoular arasından en yaslısı en hasta olanı idi. Direk onun üzerinden yonkou gücü hesaplamaya gerek yok. Zaten adam hasta haliyle bile amiralleri top diye oynadı özellikle akainudan bahsediyorum.

Garp da shiki ve roger doneminden kalma bi adam. Luffy bile shikiyi indirdi eski gücünde olması beklenemez cok da dahil edilmemeli olaya.
Dediginiz gibi olsa denizciler veya hükümet neden bu kadar kassın soykırım yapsın bitirsin sırlarını saklasınlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık