Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Devrim Ordusu'nun Gücü

Sizce ?

• En fazla Yonkou Tayfası kadar güçlüdür.

Kullanılan: 39 50.6%
  • Şuan ki denizciler kadar güçlüdür.

Kullanılan: 18 23.4%
  • Hükümet (Denizciler Dahil) kadar güçlüdür.

Kullanılan: 10 13.0%
  • Bir Yonkou Tayfası kadar bile güçlü değildir.

Kullanılan: 10 13.0%

• Kullanılan toplam oy
    77
Bir yonkou oluşumundan çöp asker sayısı bakımından üstündür. Ama daha fazlası değil. Denizciler en az 2 yonkou hükümet 3 yonkou eder. Yani gördüğümüz üzerinden gidersek Sabo'dan güçlü en fazla iki adamı vardır. Bu da aşağı yukarı bir yonkou tayfası eder.

Toplantıya çağırdığı komutanların her biri Sabo gibiyse, denizcilere yetişebilirler. Diğer alt kademe rütbelileri ve devrimcileride sayarsak.

Yinede Yonkou kadar veya denizciler kadar arasında kaldım.

Hükümet gücünde olmasına ihtimal vermiyorum.Hükümet bana göre 3 yonko eder.Hatta 3 yonkodan bile biraz güçlü olup shicilerle bunu 4 yonko gücüne tamamlıyor olabilirler.Yani ''hükümet+shici=4 yonko'' denklemine eskiden imkansız gözüyle bakıyordum fakat gerçekten böyle bir denklem var.

Devrim ordusunun da nitelikli adamlarının o attığın sayfadaki adamlar olduğunu düşünüyorum.Sabo,İvankov,bilinmeyen abi.Bu adamlar dışında komutan gücünde biri olsa o bilinmeyen abi gibi illaki oraya çizerdi fakat böyle bir şey çizilmemiş.İvankov'da gördüğümüz kadarıyla bir komutan etmez.Diğer abinin Sabo gücünde çıkacağını düşünürsek Dragon'un 2 komutan gücünde adamı var bence.Bir yonkonun en az 3 komutanı olduğunu düşünürsek devrimciler 1 yonko oluşumundan 1 tık güçsüz yani.Ha devrimcilerdeki bu güç boşluğunu Kuzan dolduracak diye tahmin ediyorum da o kısım teoriye girer neyse.

Şu an için yonko gücündedir dedim ama son savaşta 1 yonkodan biraz daha güçlü olucaklar bence.

Bir yonkouyu yenecek güçleri yoktur. Kuru kalabalık.

Sabo İvankov inuzama gibilerini gördük. Hadi Sabodan güçlü bir bilemedin iki komutanı olsa yine tırt.

Daha azıcık ucundan gördük devrim ordusunu bundan dolayı tam olarak güclerini kestirmek zor. Bana kalırsa gösterilen kadar degildir teskilatlanmaları. Benim düsündügüm sey gercek hayattaki devrimlerde de olan denizcilerin icinde üst rütbelerde devrim ordusuna mensup ajanlarının cıkacagı yönünde. Bence saglam adamları çıkar ama olayı güc olarak degil strateji kurup çözüyorlar.

Bence seride en güclü adamlar korsanlara ait. Sonra denizciler geliyor arkasından ise devrim ordusu. O yüzden denizcilere denk diyecegim

Hükümet kadar güçlü değiller asla da olmayacaklar. Shounenlerde kötüler daha güçlü olur hep. İyiler güçlü oldukları için değil sevgi dostluk arkadaşlık bla bla ile kazanırlar ki genç dimağlara bunların güçten daha önemli olduğu fikri yerleşsin. Ayrıca devrim halk hareketi ile olmalı ki bir anlamı olsun. Güç ile olursa darbe olmuş olur.

Şu an as adamları ile bir yonkou tayfası kadar güçlülerdir. Ama arkalarındaki kalabalık ve bağlantıları çok daha fazladır. Zamanla daha güçlü olacaklardır. Bu gücün ölçüsü de hükümetin gücüne bağlı. Hükümet ne kadar güçlü çıkarsa ona oranla devrimciler de güçlü çıkacaklar.

Hükümet kadar güçlü değiller asla da olmayacaklar. Shounenlerde kötüler daha güçlü olur hep. İyiler güçlü oldukları için değil sevgi dostluk arkadaşlık bla bla ile kazanırlar ki genç dimağlara bunların güçten daha önemli olduğu fikri yerleşsin. Ayrıca devrim halk hareketi ile olmalı ki bir anlamı olsun. Güç ile olursa darbe olmuş olur.

Şu an as adamları ile bir yonkou tayfası kadar güçlülerdir. Ama arkalarındaki kalabalık ve bağlantıları çok daha fazladır. Zamanla daha güçlü olacaklardır. Bu gücün ölçüsü de hükümetin gücüne bağlı. Hükümet ne kadar güçlü çıkarsa ona oranla devrimciler de güçlü çıkacaklar.
As adamları yonkou tayfası kadar güclü derken hükümetin yonkoulardan da mı üstün oldugunu düsünüyorsun?

Bir yonkouyu yenecek güçleri yoktur. Kuru kalabalık.

Sabo İvankov inuzama gibilerini gördük. Hadi Sabodan güçlü bir bilemedin iki komutanı olsa yine tırt.
Böyle bir durumda nasıl tırt oluyorlar :D

Boru ustasından 2 tane güçlü adamı varsa üstüne; Sabo, İvankov gibi adamlarla hangi klasmana giriyorlar hey hat !!
Olay Dragonda biticek eğer o bir Shanks, Mama çıkarsa Yonko klasmanında olurlar.
Tabii Sabodan güçlü adamları olmak zorunda yoksa salla Devrimcileri güç bakımından :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık