Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dark Souls

Hikaye olarak pek bir olayı yok zaten ya, ana hikayeden ziyade etrafta olan olayları kavrayabilmek muhteşem hissettiriyor. Yoksa seçilmiş kişi temalı hikayelerden herkes tiksiniyor. Mesela bir erkek cesedinde tek humanity düşüyor, ama kadınların cesedinden 2 humanity düşüyor. Oyunun bu ve benzeri hiçbir gizem için açıklaması yok, hemen hemen herşey tamamen oyuncunun hayal gücüne kalmış. Reddit vb. ortamlarda hala insanlar bıkmadan usanmadan böyle küçük detayları tartışıyor. Souls oyunlarının hikaye anlatımı bu kadar absürd ve hayal gücüne bağlı olmasa muhtemelen bu konuşmayı hiç yapmamış olacaktık mesela.
Bir süre de oralarda takılayım madem. Hiç yaptığım bir şey de değildir hâlbuki.

Bugün bitirdim ama bende bittim.Özellikle Anor Landonun tepesindeki okcu'ya 30 kere ölmüşümdür.Firelinkler bazı bosslara çok uzaktı oda uğraştırdı durdu ama bölge geçişlerinde ki dizaynı çok beğendim.2 ve 3'ü bı ara oynarım artık.Belki 2'yi atlarım.

Açıkçası 2 ye karşı fazla bir önyargı var topluluklarda. Evet serinin diğer oyunlarına nazaran biraz kalitesiz kalmış olabilir fakat ozellikle çok kaliteli DLC bosslari var. Ben hiçbirini atlamamani öneririm.
Bende o önyargıyı görünce atlasam mı acaba dedim ama oynarım onu da.

Açıkçası 2 ye karşı fazla bir önyargı var topluluklarda. Evet serinin diğer oyunlarına nazaran biraz kalitesiz kalmış olabilir fakat ozellikle çok kaliteli DLC bosslari var. Ben hiçbirini atlamamani öneririm.
Sen bu forumun üyelerine düşman mısın eeeyy Void? Bu lanet olası oyunu kimse oynamasın. Ben böyle bozuk bir oyun daha görmedim. DLC'lerle birlikte bitirdim oyunu ama bütün sinir dengem şaştı. İlk oyun ne kadar güzelse bu oyun o kadar kötü. Bu kadar bozuk mekaniklere sahip bir şey oynayacağımı hiç düşünmemiştim, buradan @Historia 'dan da herkesin önünde özür dilemek isterim zira DS2 konusunda üzerine çok fazla gitmişim... Bu oyun kaldırılsın arkadaşlar. :oleyo2:

3'ün bosslarını görünce oynayasım geldi. Bir yerlerden uygun fiyata bulabilirsem, büyük ihtimalle alacağım.

dark souls 2'de son bossa kadar geldim.Geriye DLCleri bitirip son bossu kesmek kaldı.Özellikle map dizaynını çok beğendim.Türlü türlü mapler var oyunda.
Ama o shrine of amana mapi şaka mı Allah aşkına o nasıl map.Yapımcılara ana avrat sövdüm.Zaten çok keşfedemedim orayı bossa doğru koştum bıraktım.İnsanlık ayıbı o map dönüp bakmak bile istemiyorum.

dark souls 2'de son bossa kadar geldim.Geriye DLCleri bitirip son bossu kesmek kaldı.Özellikle map dizaynını çok beğendim.Türlü türlü mapler var oyunda.
Ama o shrine of amana mapi şaka mı Allah aşkına o nasıl map.Yapımcılara ana avrat sövdüm.Zaten çok keşfedemedim orayı bossa doğru koştum bıraktım.İnsanlık ayıbı o map dönüp bakmak bile istemiyorum.
Dark Souls 1 mapine çok sövdüm ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık