Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dark Souls

Her şey ağır çekimde yaşanıyor gibi. Normalde tersi olması lazımdı ama ben Elden Ring'te gördüğüm için Dark Souls oynarken de sağa sola vurup illüzyon duvarlar arıyorum. Genel olarak düşmanları da kolay buldum. Şu ana kadar hiçbir şey zorlamadı. Ancak oyun çooook keyifli. Günde 6 saat oynuyorum resmen. :oleyo2:
Elden Ring kadar değildir belki ama azımsanmayacak kadar gizli duvar var yine de, ilk oynayışımda ben çoğunu kaçırmıştım. Bosslar dediğin gibi çok zor değil, ama Abyss seni tatmin eder muhtemelen. Bed Of Chaos'a geldiğinde gamepadi kırmamaya dikkat et. :D

Elden Ring kadar değildir belki ama azımsanmayacak kadar gizli duvar var yine de, ilk oynayışımda ben çoğunu kaçırmıştım. Bosslar dediğin gibi çok zor değil, ama Abyss seni tatmin eder muhtemelen. Bed Of Chaos'a geldiğinde gamepadi kırmamaya dikkat et. :D
Ahaha. Hadi bakalım. Abyss'te başka yerde mi var? Bu arada gamepad ile oynamadığım için kıramam. Klavye fare akıyorum. :eek:leyo2.

Ahaha. Hadi bakalım. Abyss'te başka yerde mi var? Bu arada gamepad ile oynamadığım için kıramam. Klavye fare akıyorum. :eek:leyo2.
Abyss ana oyunda yok, dlc bosslarından biri. Abyss'in içinde bulunduğu dlc lore anlamında baya zengin, içinde Artorias ve Abyss gibi efsane 2 boss bulunduruyor.
Bir de çok seveceğini tahmin ettiğim bir npc var, Reddit vb. ortamlarda Bloodborne evreninden geldiği söyleniyor. Ayrıyeten Abyss'in Souls evrenindeki en önemli boss olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Abyss ana oyunda yok, dlc bosslarından biri. Abyss'in içinde bulunduğu dlc lore anlamında baya zengin, içinde Artorias ve Abyss gibi efsane 2 boss bulunduruyor.
Bir de çok seveceğini tahmin ettiğim bir npc var, Reddit vb. ortamlarda Bloodborne evreninden geldiği söyleniyor. Ayrıyeten Abyss'in Souls evrenindeki en önemli boss olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
Haa bölge olarak diyorsun sandım. Anladım. Son boss'a gitmeden gideceğim dlc kısmına, yazarım.

Bir türlü ısınamadığım bi tür.Şimdi oynamak istesem bile eski gelir diye tahmin ediyorum.O yüzden uzaklaştık seninle dark souls

Yapacağım her şeyi yaptım gibi. Şimdi DLC zamanı, sonra da ruhları Lordvessel'a sunup oyunu bitiririm artık. Her görevi her şeyiyle takip edemedim ama Siegmeyer ailesine bilhassa dikkat edip her şeyini yaptığıma eminim. :oleyo2:

Manuş Baba'yı 3. denememde geçtim, ilk iki denememde de 1 bar canı kalmıştı. Artorias'ta adamla dövüşmek yerine ilk girdiğimde öldüğüm için ruhları geri toplamaya çalışıp duruyordum, ruhu doğru düzgün bir noktada aldıktan sonra dövüşe odaklandım, ikinci defa güçlenmesini engellendikten sonra da aktı geçti. Başta diğer rakipler gibi direkt patlatmak için yapıyor sandığımdan uzak duruyordum ama bir defa güçlenme moduna geçince bozabildiğimi anlayınca o şekilde oynadım. Bunun dışında bahsettiğin NPC, Vendetta gibi duran adam herhâlde. :oleyo2: Bir de asıl zor gelen şey Kalameet oldu ya. Kalkan kullanmak zorunda kaldım mecburen. Manuş Baba'ya da kalkan kullandım da onun haricinde kalkan kullandığımı hatırlamıyorum, birkaç şövalye dışında. :oleyo2:

Bu arada Gwyn'e geldim ama geceye doğru öldürmeyi düşünüyorum.

Bu oyunda gittiğin yerlere tekrar gitmen gerekiyor mu? İlerde bulduğun bir madde geride işe yarayabiliyor mu? Gizli yerler, hiçbir işe yaramasa bulunduğunda mutlu eden nesneler var mı? Bir şey bulmak için aynı yerleri tekrar tekrar dolanmak gerekiyor mu? Boss savaşlarında yenilince kendisine sövdürecek kadar geriden başlatıyor mu? Tekrar bosa giderken zorlayıcı düşmanlar oluyor mu? Elde ettiğin her şeyi kaybedebiliyor musun? Joystick kırdırır mı? Ve kaybolup mal mal dolanmak zorunda kalıyor musun? Bunlar evetse oynamak istiyorum

Bu oyunda gittiğin yerlere tekrar gitmen gerekiyor mu? İlerde bulduğun bir madde geride işe yarayabiliyor mu? Gizli yerler, hiçbir işe yaramasa bulunduğunda mutlu eden nesneler var mı? Bir şey bulmak için aynı yerleri tekrar tekrar dolanmak gerekiyor mu? Boss savaşlarında yenilince kendisine sövdürecek kadar geriden başlatıyor mu? Tekrar bosa giderken zorlayıcı düşmanlar oluyor mu? Elde ettiğin her şeyi kaybedebiliyor musun? Joystick kırdırır mı? Ve kaybolup mal mal dolanmak zorunda kalıyor musun? Bunlar evetse oynamak istiyorum
Gizli yerler biraz hüsran ama onun dışında evet.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık