Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dark Souls

2016da ilk Dark Soulsu rahat 200 saat oynamıştım ama diğer oyunlara hiç bulaşmadım. Diğerleri oynamaya değer mi? (PS4'üm var)

2016da ilk Dark Soulsu rahat 200 saat oynamıştım ama diğer oyunlara hiç bulaşmadım. Diğerleri oynamaya değer mi? (PS4'üm var)
Tabi ki değer. İlk oyunu sevdiysen diğerlerini de seversin. 2. oyun aralarında ki en zayıf halka. Bloodborne de bakmanı öneririm. Aynı firmanın oyunu ve bence biraz daha iyi ds serisinden.
Ds3'ün sonlarına doğru geldim daha yeni, Bloodborne nasıl oyun?
Kombatı farklı. İlk başta biraz tuhaf gelebilir ama alışınca baya zevkli. Fantastik orta çağdansa eski İngiltere mimarisine sahip bir oyun. Gotik atmosferi seviyorsan oyunun içinde kaybolursun. Bölüm dizaynı Ds3'ten daha iyi. Bossları da gayet iyi ama ds3 dlc bossları kadar iyi değiller bence. Müzikleri de gayet iyi. Bir tane de bırakayım .d

Kombatı farklı. İlk başta biraz tuhaf gelebilir ama alışınca baya zevkli. Fantastik orta çağdansa eski İngiltere mimarisine sahip bir oyun. Gotik atmosferi seviyorsan oyunun içinde kaybolursun. Bölüm dizaynı Ds3'ten daha iyi. Bossları da gayet iyi ama ds3 dlc bossları kadar iyi değiller bence. Müzikleri de gayet iyi. Bir tane de bırakayım .d

Of fena övdün onu da oynamak istedim şimdi .s

Ds3 ile ilgili bir şey soracağım, oyunda Dragonslayer armour boss'unu kesip kütüphane kısmına geldim yani sanırım son boss'a yakınım. Acaba ben son boss'u kestikten sonra hâlâ devam edip DLC'leri ve kalan boss'ları kesebilecek miyim, yoksa direkt bitecek mi oyun?
Ben DS oynadım bitirdim sadece. 2 ye baktım çok açmadı 3'üde o yüzden oynamadım fakat bloodborne bunlara göre daha gözümde oynanış, atmosfer vs.
DS3 gerçekten çok güzel oyun ya. Ben diğer oyunları oynamadım ama aşık oldum combatına, bölüm tasarımlarına, oyunun görsel tasarımına .s yani bir çok şeyine.
Ama gördüğüm kadarıyla Bloodborne da bayağı övülüyor madem ona da bakarım ilk fırsatta.

Of fena övdün onu da oynamak istedim şimdi .s

Ds3 ile ilgili bir şey soracağım, oyunda Dragonslayer armour boss'unu kesip kütüphane kısmına geldim yani sanırım son boss'a yakınım. Acaba ben son boss'u kestikten sonra hâlâ devam edip DLC'leri ve kalan boss'ları kesebilecek miyim, yoksa direkt bitecek mi oyun?
Devam edebiliyorsun. Ama bir başkasına da sor bence. Şimdi yanıltmayayım seni. Nameless King Boss'unu atlama bu arada. Opsiyonel bir boss ve savaşı zevklidir. Nasıl gidileceğine bir bak internetten. Anlatımı karışık biraz.

Bloodborne'de etmiyor ama onu söyliyim şimdiden. Son bossu sakın kesme .d Ben yaptım öyle bir hata ve ekrana 1 dakka boyunca hay böyle işin diye bakakalmıştım.

Yalnız sekiro muazzam zor gidiyor şuan kitlendim. Bir boss var mor mor şeyler atıp terör yapıyor kaldı öyle
Headless veya shichimen warrior ise takıldığın boss divine confetti olmadan kesemezsin. Ben ilk oynayışımda item falan kullanmadan bodoslama her boss a daldığım için kesememiştim bunları. Şimdilik boşver onları normal rotasyonundan devam et. İlerde gelir kesersin.

Devam edebiliyorsun. Ama bir başkasına da sor bence. Şimdi yanıltmayayım seni. Nameless King Boss'unu atlama bu arada. Opsiyonel bir boss ve savaşı zevklidir. Nasıl gidileceğine bir bak internetten. Anlatımı karışık biraz.

Bloodborne'de etmiyor ama onu söyliyim şimdiden. Son bossu sakın kesme .d Ben yaptım öyle bir hata ve ekrana 1 dakka boyunca hay böyle işin diye bakakalmıştım.
DLC'ler de dahil her boss'a el atmak istiyorum ya, bunları dövmek için para verdik o kadar ahahah

Ya gidip son boss'u direkt kesip oyun sonu ekranına düşersem intihr ederim .s

DLC'ler de dahil her boss'a el atmak istiyorum ya, bunları dövmek için para verdik o kadar ahahah

Ya gidip son boss'u direkt kesip oyun sonu ekranına düşersem intihr ederim .s
Şimdi dost kayaoğlunun ds3 videolarına baktım.

Doğru hatırlıyormuşum bitirdikten sonra devam edebiliyorsun dakika 36

Bence de hepsini kes, paranın karşılığını bosslardan çıkar hhsfaghsfaja Tabi hareketlerine alışana kadar onlar çıkarıyor da neyse :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık