Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dark Souls

İlk oyun 2 gün sonra indirime girecek mi acaba çok merak ediyorum. 119 TL olduğunu görünce torrent indirdim ama açıp oynamaya vicdanım el vermiyor.

Arkadaşın steam hesabından aile paylaşımı ayarıyla geçen hafta başladım. 3e biraz baktım tadını almak için. Beğenince 1den adam akıllı başlayayım dedim. 1 haftada daha 2. Boss olan köprüdeki elemanı yeni geçtim. Köprü üstündeki ejderha ile 550 soul ile level kasıyorum şu an.

Sıfır bilgiyle başladım denemez sandıklara vurmadan açmıyorum mesela ama ilk oynayışımın tadını çıkaracak kadar az bilgiye sahibim bence. Bu yüzden konuyu okumadım. Ama yorum atıyorum ki hem nacizane destek vereyim hem de kendi tecrübemiz paylaşayım

Hollow knight sonrası tavsiye edilen oyun gerçekten aynı tadı 3d olarak alacam gibi. Şu an 20 dex 20 str yaptım ama arkadaş yanlış yaptım dedi.birini 15 bırakmam lazımmış. Baştan başlasam mı devam mı etsem diye düşünüyorum biraz. Bakalım

Souls serisinde ki en iyi bölüm tasarımlarına sahip olan oyun. Mekanikler ve grafikler çok eskise de çok sağlam ve kaliteli oyun.

Bu arada Ornstein ve Smough'un .....................

Çok keyifli seridir. 3. Oyunun hastasıyım Nameless dayının ve Sister Friede'nin payı büyük.

Software oyunları abartıldığı kadar zor değil ama hatta kolaylar.

Bloodborne'ye gelirsek o bambaşka bir haz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık