Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] D. Gray-Man

Jump SQ Crown, 3 ayda bir yayınlanan sezonluk br dergi olacakmış. D.Gray-man bu periyotta çıkarsa nasıl olur bilemeyiz ama hiç çıkmamasından iyidir. içerik ve sayfa sayısı olarak yeterli olursa takipçileri tatmin edebilir.

Abi, ciddi ciddi çıkıyor ya. Acayip sevinçliyim.
Bu arada mangakanın sağlığı hakkında bir bilgi var mı?

Bölüm 65 sayfa

Abi, ciddi ciddi çıkıyor ya. Acayip sevinçliyim.
Bu arada mangakanın sağlığı hakkında bir bilgi var mı?
Sağlığı hakkında bir haber yok. Ama Sq Crown her mevsimde 1 sayı çıkan bir dergi olacak bu da 3 ayda 1'e tekabül ediyor. Bölümler bu şekilde çıkmaya devam eder.

Bölüm 65 sayfa

Sağlığı hakkında bir haber yok. Ama Sq Crown her mevsimde 1 sayı çıkan bir dergi olacak bu da 3 ayda 1'e tekabül ediyor. Bölümler bu şekilde çıkmaya devam eder.
Hiç çıkmamasından iyidir.
Bir de her bölüm bu şekilde 60+ sayfa olacaksa pek problem olmaz. Tek sıkıntısı Berserk'te olduğu gibi ara ara geçmiş bölümleri tekrar etmek olur.

Roronoa Zoro

D-Gray-man güzel seridir yahu, kaç sene olduydu çıkmayalı? En az 3 oldu. İnşallah devam eder, kalitesizlikten kırılan seriler devam ederken bunun durması üzücü.

Ben konuyu bile unuttum neydi noahlar inocentler faklan mı vardı bi türkü vardı bide.
Şaka maka gerçekten çok sağlam bir seri ama gerçekten uzun zaman geçtiği için nerde kaldık ne yapıyoduk hepsini unuttum. Baştan da başlamaya korkuyom.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık