Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Cyberpunk: Edgerunners (2022)

Seriyi beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    26
Genel Bilgiler

İngilizce: Cyberpunk Edgerunners
Bölüm Süreleri: 26 Dakika
Uzunluğu: 1 sezon + ?
Tür: Aksiyon, Sci-Fi

Tanıtım

Teknoloji ve vücut değiştirmenin takıntı hâline geldiği gelecekteki bir şehirde, Night City'de hayatta kalmaya çalışan bir sokak çocuğu her şeyini kaybetme tehdidiyle karşı karşıyadır. Her şeyini kaybedeceği için, siberpunk olarak da bilinen bir paralı asker kanun kaçağı olan Edgerunner olarak hayatta kalmayı seçer.

(Dizibox sitesinden alıntıdır)

Tek sezonluk planlanmış duruyor. Daha detaylı bir yapım olabilirdi birkaç sezonla birlikte. Aman, Netflix animesi zaten. İlk sezonu iyi olsa bile sonraki sezonlarda içine ederlerdi.

Tek sezonluk planlanmış duruyor. Daha detaylı bir yapım olabilirdi birkaç sezonla birlikte. Aman, Netflix animesi zaten. İlk sezonu iyi olsa bile sonraki sezonlarda içine ederlerdi.
Zaten amacı cp77 gazı vermekti, witcher ın dizisi gibi bi etki verip oyunu sattırmak istiyorlardı.

Cyberpunk dünyasında bu tarzda başka işler görmek isterim ben, gayet güzeldi.

Oyunu oynamadım. Bu evrenin bu kadar boktan olduğunu bilmiyordum. Boktan derken iyi kurgulanmamış anlamında değil içinde yaşanmayacak cinsten oluşundan ötürü. Lucy'e bittim. Çerezlik tek sezonluk bir işti.

Oyunundan çok daha ayakları yere basan bir şey olmuş. Ortalarına doğru ince bir oyunu oynatma şeysi geldi ama o kadar.

Az önce bitirdim. Tadımlık hoş seri olmuş. 2.sezon gelebilir belki finaldeki zihin belleği muhabetinden sonra. Birinin zihninde takılır David.

İlk dört bölüm güzel de sonra Tengen Toppa Gurren Lagan gibi hızlanmaya karar veriyor, daha derli toplu, şöyle 26 bölümlük bir seri yapsalardı tadından yenmezdi.

İlk dört bölüm güzel de sonra Tengen Toppa Gurren Lagan gibi hızlanmaya karar veriyor, daha derli toplu, şöyle 26 bölümlük bir seri yapsalardı tadından yenmezdi.
Yönetmen aynıymış zaten. Benzer düşünüyoruz Dost ile. Bu adam güzel inceleme yapıyor. Kendisi pek sevilesi biri değil ama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık