Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Cross guild vs Donanma

Cross guild vs Donanma

• Kullanılan toplam oy
    35
Sadece Mihawk ve Crocodile mı Denizcileri yenecekmiş ? :fool: Crocodile falan Aramaki alıyor müthiş.
Crocodile bir amiral seviyesinde demedim. Crocodile sadece aramakiye karsı üstün gelir. Aramaki meyvesi ne karsı üstün olacagı için oda. Birisi ateşle diğeri şu gibi düşün. Çölde hangi orman yetişir. En fazla kaktüs ve palmiye yetişir onlar bile suya ihtiyaç duyar ama crocodile dokundu ortamdan suyu alıyor. Onlar bile yeterli şu olmazsa yetişmez. Aramaki rakiplerinin içindeki suyu alarak savaşıyor kumun içindeki suyu nasıl alacak.

Normal şartlar altında Akainu vs olsa denizci tarafının kaybetme ihtimali yok ama şunu anlamadım 2v2 mi dönüyor yoksa Croco+Mihawk bunların hepsine mi karşı :D

Buggy’e ayıp olmuş bir de koskoca Big Mom’ı bombalar düşürdü :D
Şuanki donanma ve cross guild durumu için konuşuyorum. Suan kizaru ve akainu ve bir çok yardımcı amiral başka yerde. Denizcilerin elinde kalan yardımcı amiraller ve iki amiral cross guildin üssünü basıyor gibi düşün. Cross guilde başka bir şavaş lordu veya güçlü birileri daha katılamamiş. Yani suanki halleriyle savaşıyorlar.

Yetti de arttı dediğin adam bilincini bile kaybetmedi. Luffy ise pert oldu.
Luffy dayak yedi de mi pert oldu? Meyvesinin handikabı böyle. Kaido'yla yaptığı mücadelenin binde biri kadar bile dövüşmediler. Sırf tayfayı zor duruma düşürmek için böyle bir saçmalığa başvurmuş Oda. Kuma geldiği zaman kurtuluş davullarını duysun diye uydurulmuş bir hikâye. Luffy'nin, Kizaru'dan yediği hasar ile Kaido'dan yediği hasar arasında boyut farkı var. Kizaru ne yaptı ki Luffy pert olsun? Oda'nın Saçmalıkları Bölüm 1098!

Biraz mantıklı açıklama yapın bari. Kizaru teke gitti çok net bir biçimde halen üç maymunu oynuyorsunuz @sensey Görmedim 🙈, @Mewtwo Duymadım 🙉, @Mcgill Bilmiyorum 🙊.

Bilinci yerinde olsa ne olur yerinden kalkamadıktan sonra.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık