Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Cross guild vs Donanma

Cross guild vs Donanma

• Kullanılan toplam oy
    35
Bu konunun başlığı biraz absürt gözükebilir. Mangadan konuşacağım için animeden takip edenler okumazsa iyi olur. Normalde donanmayla seri sonunda devrimcilerin savaşacagını düşünürdüm. Devrimcilerin donanmayla bir sorunu olmayıp dünya hükümetiyle savaşacağını gördükten sonra bu denizcilerle seri sonuna kadar kimse savaşmacak mı diye düşünürken aklıma cross guild ve yaptıkları geldi. Denizcilerin korsanlara yaptığı gibi cross guildde denizcilerin basına ödül koydu. Organisyanun başındaki ve ana güçü olan kişiler daha önce savaş lordu olan insanlar. Bu 7 savaş lordu hep denizcilere denk bir güç gibi konuşuldu. Öyle olduğunu söylemiyorum ama donanmaya denk olmasada en azınca çok yakın bir güç seviyesinde olduğu kesin. Suana kadar 3 tane savaş lordu bu ekibe katıldı. Biri luffylerin dümencisi oldu. Kuma çok bilmişe gideceği tahmin ediliyor. Orada ne olacağı belli değil (ben bacağını kaybettiğinden ve vegapunkların ölmediği sürece robotların bütün parçalarının değişebileceğinin üstünde durmasından dolayı kurtulup vegapunk tarafından iyileştirilip hafızasını kazandırılmasını ve luffylerle yarı dev olarak devler adası olan elbafa gitmesini bekliyorum). ve doffy haric diğer savaş lordlarının da bir şekilde bir araya gelmesini bekliyorum. Law karasakaldan kaçtı. Luffylerin yanına gitmezse gideceği organizyon crossguild olur. Bu organisyonun fikir babasının amacı 3 antik silahtan biri olan plütonu bulmaktı. Sansa bakın ki law plütonun yerini biliyor. Crocodile in diğer amacı neydi dünya hükümetine denk bir güç elde etmekti. Bu kesin bilgi olmadığından tahminime göre söylüyorum. Dünya hükümeti 3 antik silahtan birine sahip ve vegapunk'ın yaptığı ana alev sayesinde tek kullanımlık bir enerji sağladı ve sabonun yakın olduğu adayı(ismini hatırlamadım) yok etmek için kullandı. Şimdi denizcilerde bu silah varsa ve crocodile dünya hükümetine denk güç istiyorsa plütonu ele geçirmesi sart. Ve denizcilerle bir yerde savacaklarsa sahingöz bir kılıç ustası olan Fujitora ile savacak. Bu savaş olursa kimse fujitoranın sahin gözü yenileceğini düşünmez. Crocodile ise aramakinin güç yapısı çok benzer olarak görüyorum. İkiside karşısındaki düşmanın içindeki suyu alarak dövüşüyor. Aramaki cevresini orman yapıyor crocodile ise cevresinin kuma dönüştürüyor. Ama bu karşılamada Crocodile meyvesi aramakinin meyvesine avantaj sağlıyor. Crocodile etrafından ve üstünden suyu çekerse bir zarar görmeyip daha hızlı ve güçlü olma ihtimali varken aramaki su olmadan o kadar güçlü olacağını sanmıyorum. Kizaru luffylerle savaştığından onu saymıyoruz. Akainu ise kutsal topraklarda yada denizci üssünde olur ve donanmayı gönderir. Bundan dolayı donanmada savasan sadece Fujitora , aramaki ve yardımcı amiraller olur. Cross guildden ise sadece sahingöz ve crocodile olacak. Diğer durumlar kesin olmadığı için.

tamam, benim de amiralleri sevdiğim söylenemez ama yani şimdi bu vs de pek olmamış. hadi mihawk iki amirali tuttu diyelim ama yine de iki fıçı suya bakar cross guild'in inmesi.

Fujitora , aramaki ve yardımcı amiraller olur. Cross guildden ise sadece sahingöz ve crocodile olacak. Diğer durumlar kesin olmadığı için.
Normal şartlar altında Akainu vs olsa denizci tarafının kaybetme ihtimali yok ama şunu anlamadım 2v2 mi dönüyor yoksa Croco+Mihawk bunların hepsine mi karşı :D

Buggy’e ayıp olmuş bir de koskoca Big Mom’ı bombalar düşürdü :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık