Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Croco'nun Aldığı Tüm Hasarlar

Bugün bir Croco övmeye niyetlenmiştim ama konuyu görünce bütün tadım kaçtı haterlık aşılıyorlar resmen. Croco hakkında manga sayfası paylaşmak yasaklansın hater Oda yüzünden tadımız kalmıyor
Yahu senin bile geçmişte nasıl haterlik yaptığın ortada bu karakter üzerinden.

Yani serinin dengesi ne o zaman bunlar tartışılmaz. Yani tekniksiz diye söyleniyor.

O zaman atalım...

Jozu'nun tekniksiz yaptığı saldırı.

Bu da teknikli yaptığı saldırı.

Yorumlasınlar bakalım... ;)

Hangi denge zamanı fanı oldun karakterin?
Foruma katıldığım yıllar sonrası. Bak gör...

Konu güzel diğer kapışmaları da yapsana:flaugh: Bu arada jozu olayını da eklersek ki orada isim olarak seriye eklenmese de amirallerden biliyorduk, croco k.haki fakiri birisi.

Yahu senin bile geçmişte nasıl haterlik yaptığın ortada bu karakter üzerinden. Sorsan bazılarına "Bu karakterin hateri yok" diyecek utanmasalar.

Yani serinin dengesi ne o zaman bunlar tartışılmaz. Yani tekniksiz diye söyleniyor.

O zaman atalım...

Bunu bekliyordum :D 1 sayfa öncelerini de at ki saldırıların geliş şeklini görsün kf halkı eyy croco :D Bir yerde yonkou ile uğraşan diğer tarafta gelen saldırıyı görip elemente dönüşemeyen bunları hala bir tutuyorsun 83489342374 defa sana anlattığım halde...

Yahu senin bile geçmişte nasıl haterlik yaptığın ortada bu karakter üzerinden. Sorsan bazılarına "Bu karakterin hateri yok" diyecek utanmasalar.

O zaman atalım...

İsimsiz saldırıda Kuzan yere düşüyor, isimli saldırıda Croco saatte 100 kmh hızla uçuşa geçiyor. Başka panel var mı ?

O zaman atalım...

Op'a ve serinin dinamiklerine değer vermek haterlık değil reis. Yoksa kimin ne işi olur Croco'yla

Hangi az fanı olan karakterin fanı olsam zamanından :d
İlk başlarda fanlığın yoktu diye hatırlıyorum @Sir Crocodile ulan troysi55 yazdı elim bak görüyor musun
Foruma geldiğimde Croc'un fanı değildim evet.
Bunu bekliyordum :D 1 sayfa öncelerini de at ki saldırıların geliş şeklini görsün kf halkı eyy croco :D Bir yerde yonkou ile uğraşan diğer tarafta gelen saldırıyı görip elemente dönüşemeyen bunları hala bir tutuyorsun 83489342374 defa sana anlattığım halde...
Aynen ondan ne farkı var? Aokiji'ye yandan gelip Croc'a arkadan gelmiyor mu? Neyse senle tartıştık bunları bir yere varmıyoruz gerek yok.
İsimsiz saldırıda Kuzan yere düşüyor, isimli saldırıda Croco saatte 100 kmh hızla uçuşa geçiyor. Başka panel var mı ?
Aynen yere düşüyor pança pincik kendini topluyor yerden kan da vermiş. Croc da ayaklarının üstüne iniyor saldırı sonrası. Başka panele gerek var mı?

Op'a ve serinin dinamiklerine değer vermek haterlık değil reis. Yoksa kimin ne işi olur Croco'yla
Yahu serinin o zaman ne kadar uzun olacağı bile belli değil. Gelinen noktada bu konu sadece "Böyle olmuş" diye konuşulur normalde. Güç konusuna gidilirse eleştiri olarak bu saçma olur. Hele ki şuan ki durumda...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık