Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile'ın Sol Eli

İvankov'un bunu erkeğe dönüştürdüğü hikayesi doğruysa erkeğe dönüştürmüştür ama bana sol elini vereceksin ya da feda edeceksin demiş olabilir.(Tamamen sallamasyon ama olabilir.)
Görsellerdede gördüm Croco'nun kız hali olan resmi var ve yine elinde kanca var tabi bu resim doğru mu bilemicem ama boşu boşuna koymamışlardır ?

WB'ye yenildiğini söylüyordu MF'de herhalde o yenilgide WB aldı kolunu öte yandan Kaptan Hook'a benzesin diye yapmıştır Oda ondan esinlendiğini söylemişti.

bi arkadaşımız yazmıştı bi teori
Crocodile ilk başta kadınmış ama güçlü olmak erkek olmak istemiş ve ivankov'dan bunu istemiş ivankov'da karşılığında kolunu almış

:artiz::artiz::artiz: mantıklı geldi

bi arkadaşımız yazmıştı bi teori
Crocodile ilk başta kadınmış ama güçlü olmak erkek olmak istemiş ve ivankov'dan bunu istemiş ivankov'da karşılığında kolunu almış

:artiz::artiz::artiz: mantıklı geldi
İvankov zevkine insanların cinsiyetlerini değiştiriyor Croconun niye kolunu istesin?? hem onda Croconun çocukluğunu çizmedi mi orada erkekti ben öyle biliyorum...

Ya cinsiyet değiştirmek için Crocodile'ın kolunu feda etmesi olayı nedir allasen Voldemort mu bu?
Konu ilgimi çekince ben de bir araştırayım dedim ve şunu buldum.

Bu büyük ihtimal Oda'nın hatası, öyle belirtilmiş en azından. Konu dahilinde bulunsun diye paylaştım.
Kancanın da Beyazsakal'dan aldığı bir darbe ihtimali olasıdır çizilen mazilerine göre. Ama Oda'nın vücud deforme olaylarına güzel hikayeleri oluyor genelde. Shanks, Franky gibi. Belki ileride daha enteresan bir hikaye duyabiliriz bununla ilgili.

Ben bunu dediydim

Crocodile lakabını nereye bağlayabilir.

Kaptan Hook'dan esinlenilmiş bir karakter

İsmini kaybettiği sağ elinin yerine taktığı kancadan almaktadır.Elini bir düello sırasında kesip denize atmış, sonra da iri bir timsah bu eli yutmuştur.Jolly Roger (Kara Bayrak) adlı korsan gemisi'nin kaptanıdır.

Ben bunu dediydim

Crocodile lakabını nereye bağlayabilir.

Kaptan Hook'dan esinlenilmiş bir karakter

İsmini kaybettiği sağ elinin yerine taktığı kancadan almaktadır.Elini bir düello sırasında kesip denize atmış, sonra da iri bir timsah bu eli yutmuştur.Jolly Roger (Kara Bayrak) adlı korsan gemisi'nin kaptanıdır.
Ben anlamadım tam, bu senin teorin mi yoksa gerçek bilgi mi?

@Blackraven Mantıklı. İyi yakaladın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık