Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile'ın Sol Eli

Aklıma geldi sorayım dedim. Sizce bu adamın koluna ne oldu,Beyazsakalla bir mazisi olduğunu biliyoruz. Kesik mi yoksa çok utanacağı bir simgemi var?İvankov'un söylediği sırla bir ilgisi var mı?Hapishaneye girerken çıkarmadıklarına göre eli yok diyorm ben. Sizin görüşleriniz nelerdir?

Savaşta çoğu Beyaz Sakal kosranlarının yapmadığı iş yapan. Gücünün neye yetim neye yetmeğeceğini bilen bu adam Yeni Dünya dan geri dönüp silah almaya gelmiş. Okadar namına rağmen okadar utandığı geçmişindeki sır ne ve eliniyle bir ilgisi varmı?

İvankov'un bunu erkeğe dönüştürdüğü hikayesi doğruysa erkeğe dönüştürmüştür ama bana sol elini vereceksin ya da feda edeceksin demiş olabilir.(Tamamen sallamasyon ama olabilir.)

çok iyi ya:D

ama timsah kapsa onlardan nefret etmesi gerekmezmi?
Nefret ediyordur ama kendisini bile gafil avlayan yaratıkların başkalarına karşı işe yarayacağını düşünmüştür.

Aklıma başka teori daha geldi.
Logia gücünü yeni kazanmıştır ve suya karşı savunmasız olduğunu bilmiyordur. Sonra timsahlara ilgi duyar ve onlarla şakalaşmak isterken kaptırır kolunu.

Hayvan kolumu yiyecek ve ben onu besliğecem :d

croco boy ne vicdanlı adammış be:D Benden bir parça sizlerle:D

Sahi o nerlerdeki...

Yonkou-Sh4nks

Wb kolunu almış olma ihtimali düşük ama timsahın almış olma ihtimali dağa yüksek gibi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık