Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile'ın Sırrı

Buggy'nin iti olmayı kabul ettiğine göre bizim timsah kardeşin komedi unsuru olarak kullanılmama ihtimali yok. Luffy'nin annesi midir bilmem ama geçmişte kadın olduğu ortaya çıkarsa yatıp kalkıp dua etsin. Sevgili yoldaşı Mihawk ile birlikte çok nahoş bölümlere konu olacağını düşünüyorum. :(

sanjinin ivankov'un adasında yaşadıklarını hatırlarsınız. yemek tarifi alacam, kempo mudur nedir onu öğrenecem derken, kafayı sıyırmış, kadın kıyafeti giymiş bir şekilde dolanıyordu.
croco'nun da gençliğinde ivankov'un adasına düştüğünü ve sanjinin başından geçenlerin croco'nun da başından geçtiğini düşünüyorum :)
ivankov, adasında kafayı yediği hallerini bildiği için croco'ya böyle diyor olabilir.

Bence böyle bir şey yok. İvankov ben böyle diyeyim benim devrimci olduğumu biliyor boşa sıkmayacağımı düşünür çekinir demiştir.

Croco da safım ya lan ne olabilir ki diye düşünerek ömrünü geçiriyordur.

Belki de gerçekten timsahtı, hormon bastılar insan yaptılar. Bir tür deney ürünü olabilir. Fantastik bir evren her şey mümkün.
:bilmem:

Alabasta arcı ile dressrosa genelde paralellik gösterirdi, bu sebeple Crocodile da doflamingo gibi kutsal ejder çıkabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık