Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile'ın Sırrı

Öncelikle bu konu hakkında başka bir başlık görmediğim için açıyorum eğer zaten açılmışsa şimdiden özür dilerim.

merhabalar bu konuyu açma sebebim yakın zamanda gözükerek hikayeye giriş yapması yakın olan Crocodile hakkında bilmediğimiz aşağıdaki bilgi(zayıflık) ile ilgilidir

Bu sayfada İvankovun ortaya attığı bilgi ile Crocodile'ın yüz ifadesindende anlayacağımız üzere bu kendisini zor duruma sokabilecek bir bilgi. Belki bu yaklaşan süreçte bu bilgi ve Crocodile hakkındada bir şeyler öğrenebiliriz, tabi oda sensei bu olayıda unutmazsa.

Bu konuda bu olay hakkında tahminlerinizi ve düşüncelerinizi görmek isterim. :)

Not: konuyu geyik olarak açma sebebim bu olay hakkında genelde ciddi olmayan tartışmalarında dönmesidir.

Önceden kadın olsan niye büyük bir koz, sır oluyor? OP'de mahalle baskısı mı var?
Herkesin patlayacağı nokta bu zaten. Adamlar TR coğrafyası kafasında düşünüyorlar her şeyi... :S

Kutsal çıkabilir. Ben olsam ben de utandırdım Charloss gibilerle akraba olmaktan :D
Bana kalırsa daha cok Ace gibi bir muhabbeti çıkacak, dediğin tarzda da olabilir ama Charlos muhabbetinden utanma degilde daha farklı olay işlenir böyle bir şey olursa.

Fakat Ace muhabbetinin farklı bir şekli işlenecek büyük ihtimalle, ben öyle düşünüyorum...

Güçlü kişi ve kurumlara yönelik iddialı sözleri olan ve büyük hedefleri olan bir karakterdi kendisi. Bununla alakalı bir şey olabilir. Karakterine zor konduran, utanç duyduğu bir davranışta bulunmuş olabilir geçmişte.
Mesela, WB'ye yenilmiştir ama hayatını bağışlaması için yalvarmıştır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık