Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Reis Luffy güçlendikçe,kaç Dof alır,kaç Croco alır muhabbetleri yapılıyor.

Gün birlik olma günüdür sonra cenk ederiz.:) :)
Reis zamanında Ray ile denk denilen adamla dövüşmüş Dof kim ya? :D
Mapushane de çürüsün o. Sende kötü yoldan dön bence geç değil. :ehe:

Luffy olayında da kendi değimiyle Wb konusundan yaralıydı ve ''Yaralarını iyileştirdi'' NW de görelim bu adam neymiş diyeceksin.
Neyse Oda sıvamış demeyin de sonradan ben şimdiden yazmış olayın bu uyarıları. :D

Luffy olayında da kendi değimiyle Wb konusundan yaralıydı ve ''Yaralarını iyileştirdi'' NW de görelim bu adam neymiş diyeceksin.
Neyse Oda sıvamış demeyin de sonradan ben şimdiden yazmış olayın bu uyarıları. :D
Gene hırs küpü, laflara bak seninki daha seride görünmez, ağla :rolleyes:

Ray=Croco cidden bunu inanarak mı yazıyorsun ?

Ray=Croco cidden bunu inanarak mı yazıyorsun ?
La bence saçma ama bunu ben yazmıyorum. Laugh Tale'in açıklandığı filmde yazılmış.
Dougles Bullet'in geçmişte Ray ile eşit olduğu söyleniyor. Aynı Bullet ile Croc vs atmış ve dövüşün bir galibi olmamış.
Onun dışında geçmişte anlatılan bir Croc gerçeği var. Bu yüzden ne çıkarsa şaşırmam seri böyle bir yere gelmişken.
Aaa daha MF had bildirdi. Onlara inanan buna da inanır, nedir yani :oleyo2:
Senin tüylü zincirlerin uzamış. Magellan'a söyleyeyim de kısaltsın zincirlerini... ;)

Muhtemelen reis 2 hakiyle geri döner. Rövanş ister.

Ama Zoro kaptanınız artık senin rakibin değil der. Önüne çıkar.

Sanji yooo dostum ben dövecem onu Vivi'ye çok ayıp etti der.

Sanji döver

:good:

Muhtemelen reis 2 hakiyle geri döner. Rövanş ister.

Ama Zoro kaptanınız artık senin rakibin değil der. Önüne çıkar.

Sanji yooo dostum ben dövecem onu Vivi'ye çok ayıp etti der.

Sanji döver

:good:
Tayfadan kimse ile karşılaşmazlar bu vakitten sonra. Karşılaşırlarsa da bir kaç saniye engel olmaktan öteye gitmez bu durum.
En kolayından mesela film de şöyle bir örnek var. Gelip engel oluyorlar sonra Croc ve Lucci tekrar Luffy'nin peşinden gidiyor bir kaç saniye sonra.

Tayfadan kimse ile karşılaşmazlar bu vakitten sonra. Karşılaşırlarsa da bir kaç saniye engel olmaktan öteye gitmez bu durum.
En kolayından mesela film de şöyle bir örnek var. Gelip engel oluyorlar sonra Croc ve Lucci tekrar Luffy'nin peşinden gidiyor bir kaç saniye sonra.

Valla hocam o film zamanlarında Dressrossa yeni bitmişti. Luffy'nin de tayfanın da seviyesi o kadar yüksek değildi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık