Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Crocodile

'Eski Shichibukai ve Adamları' forumunda Smoker tarafından 10 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Crocodile-sama'nın askerleriyiz!

75 oy
    63.6%
  2. Kendi halinde mafyacılık oynuyor işte.

43 oy
    36.4%
  1. Nigrum Cygnum Onore Sarutobi !!!

Nigrum Cygnum (Onore Sarutobi !!!)
    Mesaj Sayısı 490
    Üyelik Tarihi10 Şub 2018
    Seride bana sempatik gelen iki isimden biridir.Daha çok görünse iyi olur hani.

2. BlackMask (...)
    Mesaj Sayısı 163
    Üyelik Tarihi14 May 2018
    Elindeki yeteneğiyle daha da güçlenmesini çok istiyorum . Adamda tam amiral havası var. Bana çok sempatik geliyor.

Umarım Crocodile tekrar işlenir .Geçmişi , İvankov ile bağlantısı , şu anki yapısı ,gücü hakkında bilgi verilirse çok güzel olur.

Seride Luffy ve tayfası hariç ayrı animesi yapılcak merak edip izlenilecek karakterlerden biridir bence.

3. Historia Ülent-Ursa

Historia (Ülent-Ursa)
    Mesaj Sayısı 4,096
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Şu anlık luffy yi en çok zorlamış villian.

Mf deki güç iadesi ile mükemmel bir geri dönüş yapacaktır.

Yine örgütünü kurmuş gibi duruyor.

Son düzenleme: 19 May 2018
  4. Orcunyus Üye

Orcunyus (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,455
    Üyelik Tarihi2 Eyl 2016
    Tipiyle, şeytan meyvesiyle ve Alabasta hikayesiyle beni One Piece'e bağlayan ama düşününce de çok erken işlenildiğini düşündüğüm bir karakter.

Doflamingo nasıl ki doğru zamanda işlenmiş bir karakterse, Croco da bir o kadar zamana kurban giden karakterlerden oldu.

5. twei caecus

twei (caecus)
    Mesaj Sayısı 7,079
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Erkek gibi görünüyor olabilir gayet normal değil mi :S Çocukları dişi ve eril olarak ayırmak zor küçükken, kollarını birbirine dolamış araya mesafe koyan tomboy erkek fatma bi karakter olabilir küçükken pek tabi.

6. Ossan kaizoku oni ore wa naru

Ossan (kaizoku oni ore wa naru)
    Mesaj Sayısı 262
    Üyelik Tarihi18 Mar 2018
    :D Bilmem @Smoker'in fikrini alalım çeviri yapan o, küçüklüğü hakkında verilen bilgi doğrultusunda erkek olduğu kanısına varıyor insan :)

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık