Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Muhtemelen bayandı bu muhterem karakter. @Sir Crocodile.
Yok Oda böyle düşünenleri yiyor şuan. Herkes böyle düşünecek ki adam daha farklı bir şey yapınca ''Vay be demek böyleymiş biz de ne düşünüyorduk. İşte bu adam bu yüzden deha'' falan diyeceksiniz. İşte bu yüzden bu seri bu kadar takip ediliyor. Seri gizem üzerine kurulu fakat her şeyi böyle kolay tahmin edip söyleseydik bu seri zaten bu kadar takip edilmezdi. E. Oda'nın işi bizim düşüncelerimizden daha iyi bir şey sunmak bize ki biz beğenelim.

Şimdi herkes tahmin ediyor Iva olayı sebebiyle bunu şimdi E.Oda gelip Crocodile'ı kadın yapsa ki bence bu düşük ihtimal. Çünkü herkes tahmin ediyor bunu kimse tatmin olmaz. Hemen hemen herkes ''Biz zaten biliyorduk'' falan der. Crocodile'ın sırrı denilen şey kadın olması çok düşük ihtimal. Hemen hemen kimsenin bilmediği bir sır bu Roger'ın idam platformu sırasında Crocodile'ın arkası dönük ve o sıra bu adam çaylak. İva ise daha çaylak olduğu zamanlardan tanıyor Crocodile'ı. Yani dönüşürmüş olsa bile Crocodile çaylaklıktan buyana tanınan biri yani hemen hemen herkes bilirdi. Yani otomatikman bu sır olmaktan çıkardı.

O sır ailesiyle ilgili bir şey çıkacak bence.

Kendini benimle aynı seviyede görmen ne aptallık diyor ya oradan bağlanabilir aslında. Crocodile'ın ailesi Donquixote ailesinin bir kademe yukarısı bir aileden çıkabilir.
Çıkmasın ama pek güzel olmaz bence.
Şakasına dedim onu zaten.O kadar benzerlik yeter artık yani.

Bence Croconun ailesi bir yerde hükümdardı.Devrim ile düştüler ve Ivankov ile ordan bir muhabbeti var.Kendisi de korsan olup alayına isyan çekmek istemiş bu yüzden.Doffye de burdan laf çakıyor bence.Sonuçta Doffynin kutsal olduğunu bilen kişi sayısı çok azdır.Ben soyluyum sen değil muhabbeti çakıyor olabilir.

Eski novalar da efsane imiş he.Doffy,Croco Mihawk falan.

Yok Oda böyle düşünenleri yiyor şuan. Herkes böyle düşünecek ki adam daha farklı bir şey yapınca ''Vay be demek böyleymiş biz de ne düşünüyorduk. İşte bu adam bu yüzden deha'' falan diyeceksiniz. İşte bu yüzden bu seri bu kadar takip ediliyor. Seri gizem üzerine kurulu fakat her şeyi böyle kolay tahmin edip söyleseydik bu seri zaten bu kadar takip edilmezdi. E. Oda'nın işi bizim düşüncelerimizden daha iyi bir şey sunmak bize ki biz beğenelim.

Şimdi herkes tahmin ediyor Iva olayı sebebiyle bunu şimdi E.Oda gelip Crocodile'ı kadın yapsa ki bence bu düşük ihtimal. Çünkü herkes tahmin ediyor bunu kimse tatmin olmaz. Hemen hemen herkes ''Biz zaten biliyorduk'' falan der. Crocodile'ın sırrı denilen şey kadın olması çok düşük ihtimal. Hemen hemen kimsenin bilmediği bir sır bu Roger'ın idam platformu sırasında Crocodile'ın arkası dönük ve o sıra bu adam çaylak. İva ise daha çaylak olduğu zamanlardan tanıyor Crocodile'ı. Yani dönüşürmüş olsa bile Crocodile çaylaklıktan buyana tanınan biri yani hemen hemen herkes bilirdi. Yani otomatikman bu sır olmaktan çıkardı.

O sır ailesiyle ilgili bir şey çıkacak bence.
Bana da öyle geliyor. Bir konu hakkında o düşünmemizi istediği yönde sınırları zorluyor sonra ters köşe yapıyor

Şakasına dedim onu zaten.O kadar benzerlik yeter artık yani.

Bence Croconun ailesi bir yerde hükümdardı.Devrim ile düştüler ve Ivankov ile ordan bir muhabbeti var.Kendisi de korsan olup alayına isyan çekmek istemiş bu yüzden.Doffye de burdan laf çakıyor bence.Sonuçta Doffynin kutsal olduğunu bilen kişi sayısı çok azdır.Ben soyluyum sen değil muhabbeti çakıyor olabilir.

Eski novalar da efsane imiş he.Doffy,Croco Mihawk falan.
İhtimal var yani ama yine de sonuçta geçmişi ve ailesi gösterilemeyen bir adam Crocodile. Ama olmasın böyle bir şey daha farklı şeyler görelim. Aynen eski novalarda çok iyi şuan idam sırasında Shanks da orada o da koyulabilir o zaman ki novalara.
Bana da öyle geliyor. Bir konu hakkında o düşünmemizi istediği yönde sınırları zorluyor sonra ters köşe yapıyor
Biz de bu adam deha diye tartışıyoruz. Adam bizi trolleyip, yiyor. :)

İki yıl çalışıp, haki kasıp şimdiki Dofy'nin seviyesinde geri dönmesini kuvvetle muhtemel buluyorum. Dönüşü muhteşem olacaktır.

Bu saatten sonra bir yonkou altına girmez. Luffy'ye de rakip olmaz. Muhtemel bir ittifakımız olacaktır Croco boy ile. Zaten Law ve bege gibi zıpçıktılar yerine Crocodile gibi adamlarla ittifak kurarsan bir yonkou indirebilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık