Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
Ivankov gibi ismi, meyvesi, çıkış şekli harika bir karakter var ve şebeklik yapıp ayakta kalan bir izlenim çiziyor. Inuzuma gibi resmedilebilseydi biraz keşke. Croco ciddiyeti ile alır.

Kafa önemli kafaaa.
Bana göre ivankov mihawk’dan donanımlı birisi. İlla güçlü olmasına gerek yok. Yıllarca devrimcilerdeymiş kim bilir nasıl bir zekaya sahip.

Hacım alabasta zamanında daha haki diye bir şey yok neden crocoda olsun ki:D Oda bu yüzden adamı geri getirdi zaten. Yoksa senin dediğin gibiyse gerçekten Oda salaklık etmiş olur. İttifak mı kalmadı da ezik crocoyu çağırıp üst seviyelerin karşısına koyuyorsun derdik. Bellamy atar yapan ergenin tekiydi gitti tek yedi. Geri geldi koka falan yaptı.
Smoker haki kullandı mı ace’e karşı ? Aynı şekilde ace de kullanmadı çünkü öyle bir kavram yoktu. Mantıklı sebep yok dedin de adam yeni dünyada bu sebep yeterli bence:D
Hakisiz yeni dünyada dolaşan affedersin ama maldır bence. Ben mihawk haki kullanmıyor desem kim bana kanıt gösterebilir mesela? Adam buggy yi kesememiş derim ki bu adam haki kullanmıyor. Ama ikimiz de biliyoruz ki mihawk da haki var. Seride belirli bir öneme sahip olan ve yeni dünyaya gelen her karakterin hakisi vardır artık bunlara şaşırmamamız gerekiyor.
Lucci gelip full body koka yaparsa ben buna şaşırmam artık. Magellan haki kullansa vay be adamda haki varmış demem yani.
herif o logiaları koyarken heralde nasıl dokunulacağını ya da yenileceğini tasarlamıştı. Yani ateşle duman berabere kalıyorsa ikisinde de haki yok derim, smoker sonradan öğrenmiş. Yok logiaları koyayım bir de dokunulmaz yapayım, kumu ıslatıp vursun, efendim elektriğin zaten doğal düşmanı ona da vursun duman gelince kaçsın gibi bir senaryo yazdıysa antisi olmayan logialar dokunulmaz oluyor. Bence bu kadar da aptal değil bu adam. Ama seri düşündüğünden çok daha uzun sürdü normalde yeni dünyadaki çöplere haki vermeyecekti, çok sayılı kişide olacaktı (Mesela dof ekibinde bir tek dofta ve bir adamında olacaktı gibi) ama baktı öylede olmuyor serinin uzunluğundan kaynaklı bir saçmalık oldu.

Bu yüzden net olarak crocoda haki yok. Geri getirmesinde artık, ne lucci ne croco eski bossları power upla görmek istemiyorum zira.

Bir yandan haklısın aslında. Bence de dediğin gibi şuan crocoyu görsek hakisinin olduğunu göreceğiz. MF arcı ve öncesinde baya batırdı mangaka. Haki olayı çok aptalca oldu. Crocoda haki çıkar kesin çıkmaz demiyorum ama biz göremeyeceğiz gibi geliyor bana. 2y önceki karakterlerin hiç birinde haki olayı gösterilmedi. Croco'nun misyonu bitti dememdeki sebep WB'nin ölmesiydi açıkcası. Krallık hayalleri ve ünvanı elinden alındı. WB'de öldü adamı seriye bağlayacak tek gizemi ivankov ile olan münasebeti heralde :D o da fazla özel bir şey gibi o yüzden o da öyle gizem olarak kalır. Neyse uzatmayım işin özeti croco tekrar gözüktüğünde hakiye sahip olacağı kesin ama kesin olmayan bir daha büyük bir şeyin parçası olup olmayacağı. O yüzden haki olayı croco için şuan gereksiz gibi geliyor bana.
Ha evet artık önemli veya önemsi bir rol mü alır onu zaman gösterir tabii. Önemli bir rol almaz dersin saygı duyarım. Ama bence bu haki var mı yok mu tartışmalarını aşmamız gerekiyor artık çünkü işlenmiş rakip olan her karakterde haki bulunuyor az çok. Bence dofi ve croco aynı anda geri dönecek gibi geliyor bana. Çünkü bu ikisi arasında enteresan bir dialog var. Oda bu ikisi ile birlikte eğlenceli vakitler yaşatabilir.
herif o logiaları koyarken heralde nasıl dokunulacağını ya da yenileceğini tasarlamıştı. Yani ateşle duman berabere kalıyorsa ikisinde de haki yok derim, smoker sonradan öğrenmiş. Yok logiaları koyayım bir de dokunulmaz yapayım, kumu ıslatıp vursun, efendim elektriğin zaten doğal düşmanı ona da vursun duman gelince kaçsın gibi bir senaryo yazdıysa antisi olmayan logialar dokunulmaz oluyor. Bence bu kadar da aptal değil bu adam. Ama seri düşündüğünden çok daha uzun sürdü normalde yeni dünyadaki çöplere haki vermeyecekti, çok sayılı kişide olacaktı (Mesela dof ekibinde bir tek dofta ve bir adamında olacaktı gibi) ama baktı öylede olmuyor serinin uzunluğundan kaynaklı bir saçmalık oldu.

Bu yüzden net olarak crocoda haki yok. Geri getirmesinde artık, ne lucci ne croco eski bossları power upla görmek istemiyorum zira.
İşte şu son sözüne Oda karşı çıkıyor. Adamlar geri döndü bile. “ Villianları nasıl güçlenerek geri döndürürüm diye düşünüyorum” diye sözü var. Bu Croco mf de döndü artı yeni dünyaya nasıl girdiği özellikle gösterildi ve arc sonları panellerde gösteriliyor. Lucci de cp0 lideri oldu.
Hakiyi baştan düşünen adam bunu yüzlerce bölüm sonra dile getirmez bence. 5 senelik seri düşünmüş adam baştan. Her hafta bölüm çıktığını düşünürsek haki kavramını düşünmüş olması biraz imkansız. Çünkü 5 sene neredeyse 280 bölüme tekabül ediyor ve haki daha sonra tanıtıldı diye biliyorum.

Normalde Gear'sız Luffy'e yenilen Crocodile, Marineford'da Lucci'ye vurdu mu kan alan G2 yumruklarından birini yiyip neredeyse hiç etkilenmiyor. (Beyazsakal'la saldırdığı zaman) Yani demek istediğim Marineford Crocodile ile Arabasta Crocodile arasında çok fazla güç farkı var. Bu yüzden Marineford mantıksız. Crocodile'ın güç seviyesi zaman atlamasından sonra düzelir biraz. O zaman daha net konuşabiliriz. Şu an için net konuşmak imkansız gibi bir şey. Ama her iki hali de Ivankov'un altında gibi geliyor bana, o ayrı mesele :(

Elinize bir havlu aliyorsunuz. Suya tutup ıslatıyorsunuz. Croconun yuzune yuzune vuruyorsunuz. Tebrikler shichi karsisinda bi vs kazandiniz.

Iva-chan alir. Biraz daha ileri gideyim. Inazuma dahi alir Crocoya karsi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık