Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
Kartlarda gözüken yazıyor. Haki konusunda yani. O yüzden yeniden gözüktüğünde hakisi olabilir. Muhtemelen olacaktır da. Kartta Crocodile'nin hiçbir zaman haki kullanamayacağı yazmadığı sürece sorun yok.

Ne alaka lan? :D

Bunu savunuyorsun sana sadece meyve ile savaşmadığını söylüyorum. Öyle de zaten, senin dediğin gibi olsa WB'ye uzaktan saldırı yapardı. Fakat yapmıyor, Dof'a da sallardı bi atak ama öyle olmuyor. Yani senin dediğin gibi işlemiyor olaylar. Adam meyvesi kadar fiziksel olayda da işin içine girdi MF de.

Olay zaten hakisi olup olmamasını tartışıyorduk. İlk başta yoktur diyordun şimdi ''Kanca da haki olsun eee'' demeye başladın. Bir karar ver neyi tartışmak istiyorsun? :D
Ben hakisi yoktur diyorum, sizin de kancada var demeniz benim açımdan zorlama bir düşünce.. Bunun üstüne MF örneği veriyorsun, Wb ye uzaktan saldırı yapamaz zaten yapamayacağını bildiği için kendi çapında bir şeyler yapmaya yeltendi. Orada o kadar insan var, Kroko da uzaktan WB ye kum atacak? .. Üstüne saldırdığı halde Luffy o hızla yetişti .

Sen sadece meyvesiyle dövüşmüyor diyorsun ama attığın yerlerde herhangi bir fiziksel dövüş yok. Ya kancasıyla birini tutmaya çalışıyor ya da kendine gelen bir şeyi engellemeye çalışıyor.Hayır kancasıyla tutacak tabi ne yapacak kumla mı durduracak kılıcı .s Diğer bir nokta ise tabi ki birilerine kanca ile bir şey yapacak herkese meyve kullanacak hali yok ki?

İddaa ise ben kartlara inanmıyorum bunu zaten söyledim, 2 yıl önce hakisi yoktur çıkarsa da gözlem hakisi çıkar. Kokalı kanca felan görürsek de ben ağır söverim yani .s iddaa ise Rosinante avatarı kullanacağım üstüne de Luffy vs Dof dövüşünde Luffy öveceğim hakkıyla aldı yeee diyeceğim.

Bak sen büyük iddia yaptın, bu kartlar yalan çıkarsa oda taşlama başlığında baya sayar söverim.

Ben yazdım da cevap vermedin ya. Geçmiş sayfalara bak. Hatta sana soru da sordum sen ne yapacaksın diye?
Seni yazdığın şey 2 yıl öncesi bilmiyor. Oda'nın 2 yıl öncesine döneceğinin bir garantisi bile yok. Sorum net değil mi? Crocodile da haki var yada yok. Sen yok Crocodile'ı gördüğümüz de haki kullanamaz diyorsan hemen girelim. Yok 2 yıl öncesinde bilmiyordur dersen orası bilinmeze gidiyor. Çünkü Oda 2 yıl öncesini çizmez bile muhtemelen, yani sen haki yok diyorsun yorumlarından onu anladım ben.

Ben hakisi yoktur diyorum, sizin de kancada var demeniz benim açımdan zorlama bir düşünce.. Bunun üstüne MF örneği veriyorsun, Wb ye uzaktan saldırı yapamaz zaten yapamayacağını bildiği için kendi çapında bir şeyler yapmaya yeltendi. Orada o kadar insan var, Kroko da uzaktan WB ye kum atacak? .. Üstüne saldırdığı halde Luffy o hızla yetişti .

Sen sadece meyvesiyle dövüşmüyor diyorsun ama attığın yerlerde herhangi bir fiziksel dövüş yok. Ya kancasıyla birini tutmaya çalışıyor ya da kendine gelen bir şeyi engellemeye çalışıyor.Hayır kancasıyla tutacak tabi ne yapacak kumla mı durduracak kılıcı .s Diğer bir nokta ise tabi ki birilerine kanca ile bir şey yapacak herkese meyve kullanacak hali yok ki?

İddaa ise ben kartlara inanmıyorum bunu zaten söyledim, 2 yıl önce hakisi yoktur çıkarsa da gözlem hakisi çıkar. Kokalı kanca felan görürsek de ben ağır söverim yani .s iddaa ise Rosinante avatarı kullanacağım üstüne de Luffy vs Dof dövüşünde Luffy öveceğim hakkıyla aldı yeee diyeceğim.
Yani Crocodile haki kullanırsa bu iddaa'yı gerçekleştireceksin öyle mi? Tamam. :)

Ne kadar süreliğine bir hafta mı, kabul ederim. Tersi olursa da sen Croco'nun Dof'un ancak adamı olacağını kabul edeceksin. :D
İkisi eşit mi olum biri doğrudan Crocodile ile alakalı bir şey diyorsun.:D

O zaman iddaan buysa ben iddaayı değiştiriyorum. O zaman sen Dof'un anca Crocodile'ın adamı olabileceğini söyleyeceksin. Her Dof-Croco atışmasında da Croc tarafında olacaksın. Eğer Crocodile da haki çıkmazsa sahne alıp dövüştüğü zaman, ben bu dediğim iddaa'nın Dof versiyonunu yapacağım. Kabul mü?

Yalnız bu iddaa çok ağır sonra ben demedim falan deme :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık