Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
Aha da gene crocoyu ezmeler başlamış :D

Şöyle diyelim o zaman alabastayı geçtik ki daha başlardaydı mf de bile adam akıllı kaç kişi haki kullandı ki bu adam o zaman orda kullansın.

Herkes haki olayı geliştikten sonra adama tek yiyen caribou muamelesi yapmaya başladı.

Hayır mf de hangi amiral meyve dışında bişiy kullandı madem hepsinde haki olduğuda açıklanmış,biz niye görmedik o zaman.

Hatta mf de haki hiç bi halta filan yaramıyodu akayı gıdıkladılar sadece koca vista hemde mihawk seviyesinde denilen adam bile hakiyle etki edemedi ama nedense yıllar sonra haki çok daha etkili gösterilmeye başlandı.

Birisi hatta hakiyi kullanan da savaştığına denk güçte olacak ki etki etsin filan demişti de o da hikaye neden derseniz koca dede beyaz bıyık en güçlü denen rogerla eşit vs denen adam hakili mızrakla aokijiye vurdu ama fıs bi etkisi olmadı,sonra madem beyaz bıyık en güçlü adamdı ve hakiside var doğal olarak neden amiralleri parçalarına ayıramsadı hakiyle neden boyna meyve kullandı çünkü haki daha odanın kafasında netleşmemişti.

Sonra dofta haki yokmuyudu kralı varmış neden smokera yaptığı gibi crocoyu dövemedi veya hakili saldırısıyla gerçekten kafasını alamadı bunlar mantıklı mı yani.

Savaşta denilene göre koramiral seviyesine gelen her denizci bu gücü uyandırır ve kullanır deniyo croco adam koca denizin 7 lordundan birisi bi zahmet koramiral kadar yetenekli olsun, odanın sağı solu belli olmasa da denizin 7 lordundan birisi olmuş birine haki verecektir diye düşünüyorum.

Croco ne hakisi kullanacak yahu? Adamın meyvesi Kum meyvesi koka yı nereye yapacak? Fiziksel mi dövüşüyor bu adam ya da kürkü yok bir şeysi yok. :rolleyes:

Giydiği o pelerine mi koka basacak, asıl olaya gelirsek 2 yıl önce kesinlikle hakisi yoktur. Ama şimdi çıkarsa seride gözlem çıkacağını düşünüyorum. Kokalık bir karakter değil yahu .s

Croco ne hakisi kullanacak yahu? Adamın meyvesi Kum meyvesi koka yı nereye yapacak? Fiziksel mi dövüşüyor bu adam ya da kürkü yok bir şeysi yok. :rolleyes:

Giydiği o pelerine mi koka bayacak, asıl olaya gelirsek 2 yıl önce kesinlikle hakisi yoktur. Ama şimdi çıkarsa seride gözlem çıkacağını düşünüyorum. Kokalık bir karakter değiş yahu .s
Kanca'yı unutma Nalaka hem Smoker da logia ama B.haki kullanıyor iyi hatırla. Sonra buralarda böyle miymiş falan deme. :D

Giydiği o pelerine mi koka basacak, asıl olaya gelirsek 2 yıl önce kesinlikle hakisi yoktur. Ama şimdi çıkarsa seride gözlem çıkacağını düşünüyorum. Kokalık bir karakter değil yahu .s
Kancasına basabilir.

Kanca'yı unutma Nalaka hem Smoker da logia ama B.haki kullanıyor iyi hatırla. Sonra buralarda böyle miymiş falan deme. :D
Tamam da Smoker bire bir vs lere giriyor.. Kroko uzaktan kum atıyor, fırtına falan çıkarıyor. Hadi kancasına koka bastı diyelim e nolacak? Bir taraftan kokalı kanca varken o kancadan da zehir mi atacak millete?

Ek olarak şunu da söyleyeyim kartta haki yok yazıp da croco haki ile dönerse ister Oda kartları ben yazıyorum desin hiçbir şekilde kartlara inanmam daha. Ne yazmışlar diye bakıp “bu bilgilerler iyi para kırmışlardır” diyip sbs ve mangamı okurum. İsteyen kartları okuyup gece mutlu yatsın sonra mangadan gerçekleşmeyince Oda sıvadı yhaa diye Oda’yı taşlarsınız burda. Kartta haki yok yazması lazım.
Eğer genel haki ile alakalı hiçbir şey yazmıyorsa anlarım saklamak istiyorlardır belki.

Tamam da Smoker bire bir vs lere giriyor.. Kroko uzaktan kum atıyor, fırtına falan çıkarıyor. Hadi kancasına koka bastı diyelim e nolacak? Bir taraftan kokalı kanca varken o kancadan da zehir mi atacak millete?
Ne alak olum uzaktan kum atıyor mantıklı bir yorum mu sence? Öyle yapacağın durumlar vardır diğer türlü yapacağın durumlar vardır. Her dövüşü uzaktan yapamazsın az mantık. :D

O zehir işi ilerleyen noktalarda gelen bir şey, yani onu olaya bu konuda niye dahil ediyorsun ki?
Alabasta'ya bakarsan Luffy'nin basmasıyla kırılan kancayla adam MF de Kara kılıcı karşılıyordu.

Ne alak olum uzaktan kum atıyor mantıklı bir yorum mu sence? Öyle yapacağın durumlar vardır diğer türlü yapacağın durumlar vardır. Her dövüşü uzaktan yapamazsın az mantık. :D

O zehir işi ilerleyen noktalarda gelen bir şey, yani onu olaya bu konuda niye dahil ediyorsun ki?
Alabasta'ya bakarsan Luffy'nin basmasıyla kırılan kancayla adam MF de Kara kılıcı karşılıyordu.
Yahu bu adam karşısında ki insanlarla atıyorum hani yumruktur işte tekmedir vb şekillerde mi dövüşüyor? Verdiğin Smoker örneği aynen böyle adam yakından dövüşüyor. Kıroko uzaktan kum atıyor yani .s Luffy vslerinde de aynen böyle oldu ..

MF örnekleri cidden saçma ya ? Adamın elinde kanca var ve karşıda da kılıç var karşılar haliyle o nasıl bir baz alma .s Hakisi olduğu için mi kara kılıcı karşıladı yani?

Yahu bu adam karşısında ki insanlarla atıyorum hani yumruktur işte tekmedir vb şekillerde mi dövüşüyor? Verdiğin Smoker örneği aynen böyle adam yakından dövüşüyor. Kıroko uzaktan kum atıyor yani .s Luffy vslerinde de aynen böyle oldu ..

MF örnekleri cidden saçma ya ? Adamın elinde kanca var ve karşıda da kılıç var karşılar haliyle o nasıl bir baz alma .s Hakisi olduğu için mi kara kılıcı karşıladı yani?
Bu adam hem meyve ile hem öyle dövüşüyor. Luffy ile dövüşüne bakarsan hem meyve hem de kancasıyla dövüştüğünü görebilirsin, MF de aynı şekilde. Sadece senin dediğin gibi meyvesiyle uzaktan atak yapmıyor, bu adam yumruk atmıyor diye hiç fiziksel dövüşe girmeyecek diye bir kural yok ki yeri geldiğinde giriyor.

Hakili mi karşıladı hakisiz mi karşıladı bilemem. Fakat Mihawk'ın sürekli övülen kılıcını karşıladığı kesin.

Yani senin dediğin gibi sadece uzaktan meyve ile kum saldırısı yapmıyor.

Arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam Hawkins apoo kid'in falan haki yerleri de boştu. Hatta bunun muhabbeti geçti Mangada gözükmedi diye yazmıyorlar diye. Ben de Croco da özellikle bir şey yazdılar sandım. Yani görmediğimiz kişileri yazmamışlar, kartlar daha çok görünen şeylerin nasıl algılandığı ile ilgili bilgi veriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık